Veidai

2018.08.03 15:50

Nepaisant karščių Londone atidaryta kalėdinė parduotuvė

Europai kamuojantis dėl karščių, viename Londono prekybos centre atidaryta kalėdinė parduotuvė, kurioje galima įsigyti ne tik Kalėdų eglutę, bet ir pasišnekučiuoti su Kalėdų seneliu. Rokerio apranga pasipuošęs Kalėdų senelis sako, kad po susitikimo su elfais buvo nuspręsta priminti, jog nepaisant karščių greitai ateis ir Kalėdos.

Kalėdų senelis, pasipuošęs odiniais rūbais, atidarė kalėdinę parduotuvę viename Londono prekybos centre.

Parduotuvėje galima įsigyti visų kalėdinių atributų – nuo kalėdinės eglutės, žaisliukų jai papuošti iki kalėdinių dovanų. Tiesa, parduotuvėje dominuoja roko tema.

„Manau, žmonėms tai turėtų patikti. Visada turime didelį tradicinių dovanų pasirinkimą, tačiau norintiems alternatyvos puikus pasirinkimas kalėdinė atributika roko tema“, – tikina prekybos centro atstovė Eleonor Gregory.

Prekybos centro atstovė sako, kad tradiciškai tokia parduotuvė atidaroma jau ne pirmą vasarą. O žmonės įprato jos laukti ir dar vasaros pradžioje pradeda klausti, kada jau bus galima įsigyti kalėdinių dovanų.

„Ne pirmus metus sulaukiame didžiulės sėkmės. Iš tiesų, turime daug klientų, kurie tokiu laiku jau pradeda rūpintis kalėdinėmis dovanomis. Jiems tai maloni atrakcija“, – pasakoja E. Gregory.

Parduotuvės atstovai sako sulaukiantys ypač daug turistų, kuriems kalėdinė dovana iš vasariško, o dabar dar ir labai karšto Londono atrodo puikus siurprizas draugams ir artimiesiems.

Išsamiau – Valdonės Rudenkienės reportaže.