Veidai

2018.07.27 20:20

Lietuvis dviračiu apvažiavo aplink Baltijos šalis: paskutinę parą važiavo beveik nemiegojęs

LRT.lt 2018.07.27 20:20

Penktadienį Katedros aikštėje būrys bičiulių ir kolegų pasitiko dviračiu aplink Baltijos šalis apvažiavusį ir 2400 km įveikusį Gediminą Muką. Paskutinę parą beveik be miego važiavęs ir likusius 600 km įveikęs G. Mukas buvo labai pavargęs, tačiau nuo veido nesitraukė šypsena.

„Esu nepaprastai laimingas – važiavau 2400 kilometrus, distancijoje pasitaikė įvairių netikėtumų ir trikdžių, tačiau didžiausias iššūkis buvo peržengti save, išbandyti galimybių ribas. Tegul šis žygis bus simbolinė mano dovana Lietuvai, Latvijai ir Estijai, švenčiančioms savo 100-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines. Ačiū visiems palaikiusiems ir sekusiems mano kelionę“, – po žygio sakė G. Mukas.

Kaip teigiama pranešime spaudai, žygio iniciatorius G. Mukas dviračių sportu užsiima ir įvairiose varžybose dalyvauja jau 4 metus. G. Mukas yra laimėjęs ne vienas ilgų distancijų, 24 valandų solo dviračių varžybas Lietuvoje ir Europoje, yra nuolatinis pasaulio dviračių sporto varžybų dalyvis. Dviratininkas per pastaruosius 4 metus numynė apie 45 000 kilometrų, o tai sporto mėgėjui – įspūdingas rezultatas.