Naujienų srautas

Veidai2018.07.02 16:16

Kolumbijoje vykusį asilų konkursą laimėjo koketiškos kaimietės kostiumu papuoštas gyvulys

BNS 2018.07.02 16:16

Kolumbijoje vykusio neįprasto konkurso nugalėtoja sekmadienį tapo koketiškos kaimietės kostiumu papuošta asilė, per visą renginį taip ir nepademonstravusi šiems gyvūnams priskiriamų bruožų.

Ir tai net nebuvo naminių gyvulių konkursas „Mis Kolumbija“, nors reginių jame taip pat netrūko.

Meile naminiams gyvuliams garsėjantys Kolumbijos centrinėje dalyje esančios Monikyros gyventojai jau 14 metų rengia kasmetinę asilų šventę. Renginys būtų neįsivaizduojamas be asilų lenktynių, elegantiškiausio asilo ir gražiausio kostiumo konkursų.

Šių metų konkurso nugalėtoja tapo Amasicha iš Arabuko miesto. Ji žiūrovų širdis pakerėjo savo ryškiu, sraigių kriauklėmis siuvinėtu kostiumu, šiaudine gėlėmis puošta skrybėlaite, ilgų šviesių plaukų peruku ir užburiančiomis tankiomis blakstienomis. Amasicha nugalėjo 59 savo varžovus.

Kalnuotoje Kolumbijoje, kurios nemažai gyventojų dirba žemės ūkyje, asilai yra vertinami kaip ištikimi pagalbininkai kasdieniuose darbuose. Nors pastaruoju metu juos vis dažniau pakeičia sunkvežimiai, kolumbiečiai asilams puoselėja ypatingus jausmus.

„Svarbu, kad (šventėje) dalyvauja ūkininkai, kurie čia yra svarbūs, nors paprastai dėl savo gyvenimo būdo jie yra ignoruojami“, – sakė išdidus Amasichos savininkas Alvaro Lopezas (Alvaras Lopesas) naujienų agentūrai AFP.

A. Lopezui pavyko nugalėti kitų asilų šeimininkus, išpuošusius savo gyvulius plunksnomis, vėriniais ar net marškinėliais Kolumbijos futbolo komandos, kuri antradienį susirungs su Anglijos rinktine pasaulio futbolo čempionate.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi