Veidai

2018.06.20 15:40

„Eurovizija“ keliaus į didžiuosius ekranus: žinomas JAV aktorius kuria filmą apie konkursą

LRT.lt2018.06.20 15:40

Didžiausio Europoje muzikinio konkurso karštinė apėmė ir JAV – BBC teigiama, kad žinomas amerikiečių aktorius Williamas Ferrellas pradėjo kurti filmą apie „Euroviziją“. Aktorius ne vieną kartą buvo pastebėtas šių metų konkurse Lisabonoje, o pats W. Ferrellas tikina jau kelis dešimtmečius esantis didelis „Eurovizijos“ gerbėjas.

Aktorius ne tik vaidins, bet ir režisuos būsimąją muzikinę komediją. Gandai apie filmą pradėjo sklisti tada, kai aktorius buvo ne kartą pastebėtas besisukantis šių metų „Eurovizijos“ konkurso renginiuose Lisabonoje.

Kalbos apie kuriamą filmą pasirodė esančios tiesa, kai tarptautinė vaizdo transliavimo internete kompanija „Netflix“ patvirtino šį faktą. Filmo pavadinimas planuojamas lygiai toks pats, kaip ir konkurso, – „Eurovizija“. Kartu su W. Ferrellu prie prodiuserinės filmo kompanijos prisidės ir rašytojas bei prodiuseris Andrew Steele`as.

BBC rašoma, kad Lisabonoje aktorius viešėjo ne tik tam, kad iš arti išvystų konkurso didžiuosius renginius, bet ir tam, kad iš organizatorių gautų leidimą kurti filmą, taip pat susitiktų su kai kuriais „Eurovizijos“ dalyviais.

Pats W. Ferrellas prisipažino, kad jau nuo 1999 m. seka didžiausią muzikinį reginį Europoje ir yra tikras konkurso gerbėjas.

„Netflix“ į šį filmą žiūri kaip į galimybę pritraukti daugiau vartotojų iš Europos, nes didžioji dalis paslaugos prenumeratorių yra amerikiečiai, kurie mažiau domisi konkursu nei europiečiai.

Daugiau detalių apie būsimą komediją tikimasi sužinoti per artimiausius kelis mėnesius.