Veidai

2018.06.16 17:18

Princas Harry privalėjo gauti karalienės leidimą, kad galėtų tuoktis nenusiskutęs barzdos

15min.lt 2018.06.16 17:18

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės buvo kruopščiai planuojamos iki pačių smulkiausių detalių – karališkoji šeima privalo griežtai paisyti protokolo. Nepaisant to, jųdviejų vestuvėse, jei pastebėjote, buvo padaryta nemažai išimčių, kurios nesutapo su karališkosios šeimos tradicijomis.

Viena didžiausių išimčių vestuvių metu buvo ta, kad prie altoriaus princas Harry žengė nenusiskutęs barzdos.

Pagal protokolą, dėvint karinę Didžiosios Britanijos armijos uniformą, kurią princas Harry dėvėjo žengdamas prie altoriaus, barzda privalo būti švariai nuskusta. Įdomu tai, kad šis princo Harry poelgis nebuvo savavališkas. Jaunikio močiutė karalienė Elizabeth II davė oficialų leidimą princui Harry tuoktis su „sava uniforma“, o tai reiškia, kad jis galėjo nesiskusti jo vizitine kortele tapusios barzdos.

Didžiosios Britanijos armijos taisyklėse numatyta, kad barzda turi būti švariai nuskusta, išskyrus atvejus, kai susiduriama su odos problemomis, arba dėl religinių priežasčių, todėl princo Harry pasirodymas nenusiskutus barzdos – išskirtinis įvykis, rašo eonline.com.

Prieš vestuves net buvo lažinamasi, ar princas tuoksis nusiskutęs, ar su barzda, kaip jį įpratę žmonės matyti pastaraisiais metais.