Veidai

2018.05.31 17:23

JAV evangelikas renka aukas privačiam 54 mln. JAV dolerių kainuojančiam lėktuvui

BNS 2018.05.31 17:23

Vienas Amerikos televizijose laidas vedantis evangelikų pamokslininkas renka aukas 54 mln. JAV dolerių (46 mln. eurų) kainuojančiam privačiam lėktuvui ir sako, kad jeigu Jėzus Kristus pamokslautų mūsų laikais, jis tikrai „nejodinėtų ant asilo“.

68 metų Jesse Duplantis, kurio misija yra įsikūrusi Luizianoje, vaizdo įraše kreipiasi į tikinčiuosius, prašydamas jam padėti surinkti lėšų lėktuvui „Dassault Falcon 7X“.

J. Duplantis misijos dvasininkai jau turėjo tris privačius lėktuvus, kuriuos panaudojo „Viešpaties Jėzaus Kristaus labui“.

„Dabar kai kurie žmonės mano, kad pamokslautojams nereikia lėktuvų, – kalbėjo jis vaizdo įraše. – Aš tikrai manau, kad pamokslautojai privalo jų turėti ir pasinaudoti visais turimais balsais, kiekviena pasitaikančia proga, kad galėtų skelbti Evangeliją pasauliui.“

Pasak J. Duplantis, lėktuvas jam reikalingas tam, kad „galėtų be sustojimų nuvykti į bet kokią pasaulio vietą“. Dvasininkas taip pat prisiminė savo pokalbį su Viešpačiu apie tai, kad jam reikia lėktuvo.

„Jis pasakė: Jesse, ar tu nori pakilti aukštai, kur esu aš?, – kalbėjo J. Duplantis. – O aš atsakiau: Apie ką tu kalbi?“

„Jis pasakė: Aš noriu, kad tu patikėtum manimi dėl „Falcon 7X“ lėktuvo“, – pasakojo pamokslininkas.

„Mano gyvenimas nepakankamai ilgas, kad keliaučiau mašina, laivu ar traukiniu, bet aš galiu tai padaryti lėktuvu“, – teisinosi jis.

„Aš tikrai esu įsitikinęs, kad jeigu Jėzus Kristus šiandien fiziškai būtų žemėje, jis nejodinėtų ant asilo, – tikino evangelikas. – Jis skraidytų lėktuvu ir skelbtų Evangeliją visam pasauliui.“

Aštuonių vietų lėktuvas „Falcon 7X“ gali įveikti atstumą nuo Paryžiaus iki Tokijo arba nuo Šanchajaus iki Sietlo vos su vienu kuro baku.