Veidai

2018.05.18 21:13

Prie karališkosios šeimos šunų prisijungs ir M. Markle biglis

BNS2018.05.18 21:13

Didžiosios Britanijos princo Harry žmona netrukus tapsiančios Meghan Markle biglis Gajus, atrodo, pateko į pasaką.

Karališkųjų tuoktuvių ceremonija – tiesiogiai portale LRT.lt ir LRT TELEVIZIJOJE gegužės 19 d. nuo 12 val.

11 kg sveriantis biglių veislės šuo 2015-aisiais vos nebuvo užmigdytas, o prieš tai jis buvo paliktas Kentukio miškuose.

Po įnirtingų pastangų pervežti šunį į Kanadą, kur per laimingą atsitiktinumą jo „didelės ir liūdnos akys“ sužavėjo aktorę M. Markle, Gajus po šeštadienį įvyksiančių jo šeimininkės ir britų princo sutuoktuvių oficialiai prisijungs prie karališkosios šeimos šunų.

„Po to, kai buvo rastas Kentukio girioje, Gajus gyveno prieglaudoje, o dabar jis gyvena rūmuose“, – sakė šunis nuo užmigdymo gelbėjančios organizacijos „A Dog's Dream Rescue“ vadovė Dolores Doherty, kuri padėjo suorganizuoti 805 km Gajaus kelionę į Kanadą, kur vėliau jį priglaudė aktorė.

„Tai – pasaka, tikra „iš skurdžių į turtuolius“ istorija“, – sakė ji naujienų agentūrai AFP.

Biglis Kanadoje tebuvo vos vieną dieną, kai viename gyvūnų prieglaudos renginyje jį pastebėjo Toronte gyvenusi ir seriale „Kostiumuotieji“(„Suits“) besifilmavusi M. Markle.

Aktorė kaip tik ieškojo draugo savo kitam šuniui, vokiečių aviganių mišrūnui Bogartui, pasakojo D. Doherty.

„Jis buvo toks mielas: su savo ilgomis rudomis ausimis, didelėmis akimis ir mažu putliu biglio kūnu. Parodėme Meghan kitą šunį, kuris, manėme, jai būtų tinkamas, bet ji pamatė Gajų ir iškart užsinorėjo pasiimti jį namo“, – sakė ji.

Po to Gajus netgi tapo socialinio tinklo „Instagram“ žvaigžde; aktorė dalijosi savo nuotraukomis, kuriose ji buvo įamžinta vedžiojanti savo augintinį Toronto gatvėmis arba leidžianti laiką su Gajumi ir Bogartu savo namuose.

Tačiau pastarasis šio biglio interneto žvaigždės statusas nublanksta prieš naująjį – karališkojo augintinio – vaidmenį.

Gajus nuo lapkričio gyvena su M. Markle ir princu Harry Britanijoje. Vis dėlto Bogartas buvo jau pernelyg senas ir ligotas, kad ištvertų sudėtingą kelionę iš Kanados į Londoną, taigi, dabar juo rūpinasi M. Markle draugai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.