Naujienų srautas

Veidai2018.05.13 16:26

Lietuvos delegacija grįžo iš Lisabonos: I. Zasimauskaitės laukia kugelis pas anytą

Po tik šį rytą pasibaigusio „Eurovizijos“ finalo Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su visa delegacija ilgai nesiilsėjo – susikrovė lagaminus ir 15 val. grįžo iš daugiau nei dvi savaites trukusios avantiūros Lisabonoje.

Draugai ir artimieji susirinko pasitikti I. Zasimauskaitės, kuri šeštadienio vakarą vykusiame „Eurovizijos“ finale užėmė 12-tą vietą.

Vilniaus oro uoste dar niekada nebuvo taip skambu – I. Zasimauskaitės draugai krišnaitai grojo būgnais ir giedojo giesmes.

I. Zasimauskaitė kaip visada išėjo besišypsodama ir geros nuotaikos, nors susirinkus tiek daug žmonių ji pripažino nežinanti, ką pasakyti. 

„Miegojau tris valandas lėktuve, nes po finalo viskas vyko taip greitai“, – LRT.lt teigė dainininkė.

Anot jos, ir dabar ilsėtis negalės – turės tvarkytis po kelionės, skalbtis drabužius, o vyro Mariaus Kiltinavičiaus mama jau kepa kugelį ir laukia grįžtančios marčios.

Nors eurovizinė patirtis, rodos, yra varginanti, I. Zasimauskaitė tikina priešingai: „Jei reikėtų, tikrai pakartočiau. Tokia patirtis, tiek sutiktų žmonių. Esu tokia laiminga, kad turėjau progą ten sudalyvauti.“ Dainininkė pridūrė, kad pati kitais metais dalyvauti konkurse neplanuoja ir vietą užleidžia šių metų nacionalinės antrankos antros vietos laimėtojui Jurgui Brūzgai.

„Pati artimiausiu metu tikrai nedalyvausiu, bet norėčiau, kad visi Lietuvos atlikėjai bent kartą pabandytų ten sudalyvauti, nes patirtis – neįkainojama. Dabar aš susikoncentruosiu į albumo išleidimą“, – kalba I. Zasimauskaitė.

Pasirodymo režisierė Rasa Micachienė teigė, kad visi dabar ilsėsis, išskyrus I. Zasimauskaitę, – ji dirbs toliau ir kitą savaitę išleis naują dainą, kurtą kartu su Vytautu Bikumi.

Paklausta apie pasirodymo ištrauką, kurią visi matė per pakartojimą, R. Micachienė atsiduso: „Buvo labai daug svarstymų. Bet jūs net neįsivaizduojate, kas vykdavo arenoje, kai pas Ievą ant tiltelio ateidavo Marius – arena ošė labiau nei per Izraelio pasirodymą. To momento nuotrauka buvo naudojama kaip bendras vaizdas kai kuriems euroviziniams pranešimams, ją žino BBC, Lisabonos žurnalistai. Nors be galo daug svarstėme, supratome, kad ši vieta labiausiai paveikia žiūrovą.“

Režisierė pridūrė, kad kitos iškirptos vietos buvo labai blogai nufilmuotos, kai kur I. Zasimauskaitė matėsi tik iš nugaros, o lyrinės dainos pauzės būdavo per ilgos 10 sekundžių pasirodymų iškirptukams.

Po ilgos kelionės išvargusi komanda – I. Zasimauskaitė, jos vyras Marius Kiltinavičius ir pasirodymo režisierė – visi apsikabinę stovėjo Vilniaus oro uoste.

„Mačiau, kokia susivienijusi buvo Lietuva, kaip visi palaikė ir laukė gerų rezultatų kartu. Tai buvo geriausias mano gyvenimo laikas“, – žurnalistams pripažino I. Zasimauskaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi