Veidai

2018.05.13 12:50

„Eurovizijos“ finalas per LRT.lt žiūrėtas rekordiškai aktyviai

LRT.lt 2018.05.13 12:50

Prieš 63 metus „Eurovizijos“ dainų konkursas buvo sumanytas kaip ambicingas televizijos projektas, kuris vienu metu būtų transliuojamas visose dalyvaujančiose šalyse. Lietuvoje per televiziją konkursas šiemet buvo rodomas 25 kartą.

Nuo 2003 m. „Euroviziją“ transliuoja ir portalas LRT.lt.

Šiųmečio „Eurovizijos“ finalo tiesioginę transliaciją per LRT.lt portalą stebėjo daugiau nei 53 tūkst. žiūrovų. Generuotas vaizdo srautas buvo rekordinis Baltijos šalyse, jis vienu metu viršijo 90 Gb/s.

„Unikaliu „Eurovizijos“ reginiu žiūrovai gali mėgautis tik per visuomeninį transliuotoją, bet, akivaizdu, jie renkasi ir kitus kanalus, ne tik televiziją. LRT.lt turi didžiulį potencialą – tai įrodysime pertvarkę naujienų portalą ir padarę jį patrauklesnį skaitytojams“, – rekordinius skaičius komentuoja LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

LRT.lt pasiūlė galimybę išreikšti savo nuomonę apie „Eurovizijos“ dalyvius ir spėti, kas laimės konkursą. Finalo metu programėlę „Balsuok“ naudojo 20 378 vartotojai. Jų nuomone, konkursą turėjo laimėti Čekijos atstovas. Lietuvai internautai skyrė 4 vietą, o „Eurovizijos“ laimėtojai Izraelio atstovei teko 15 vieta.

Programėlės „Balsuok“ vartotojų TOP 5:

1.      Čekija

2.      Švedija

3.      Kipras

4.      Lietuva

5.      Australija

…..

15. Izraelis