Veidai

2018.05.12 17:09

I. Zasimauskaitė prieš didįjį pasirodymą: svarbiausia, kad visi susikibę už rankų lauktume finalo

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.05.12 17:09

Šeštadienio vakarą liko vos žingsnis iki balandžio 28 d. prasidėjo ir dvi savaites trukusio „Eurovizijos“ maratono pabaigos. Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė susikaupusi laukia finalinio pasirodymo ir tikina, kad svarbiausia – ne užimta vieta.

„Svarbiausia, kad mes visi susikibę už rankų lauktume finalo. Nežinau, kaip bus, bet svarbiausia, kad mus pamatė, apie Lietuvą šneka visa Europa ir tikrai labai gražiai. Man atrodo, kad tikslas pasiektas“, – mintimis prieš didįjį išbandymą dalijosi I. Zasimauskaitė.

Pasak atlikėjos, patekimas į finalą jai suteikė drąsos ir įkvėpimo eiti pirmyn.

„Aš tebesu lygiai tokiame pačiame susikaupime, su kuriuo ir atskridau čia. Man daug kas po pusfinalio sakė – jau gali atsipalaiduoti. Man tai visiškai ne atsipalaidavimas, man tai buvo lyg naujas įkvėpimas, spyris ir ėjimas tolyn“, – nuotaikomis prieš „Eurovizijos“ finalą dalijosi I. Zasimauskaitė. Atlikėja tikina pasiilgsianti šio konkurso šurmulio jam pasibaigus.

Artėjant didžiojo išbandymo link teko sukaupti vis daugiau jėgų: kasdien augo žiniasklaidos dėmesys, I. Zasimauskaitė išdalijo begalę interviu, atlaikė kelias valandas trukusią Mėlynojo kilimo ceremoniją, kuri buvo ir maloni, ir varginanti. Laiko susikaupti ir nusiraminti likdavo vis mažiau, nepaisant to, atlikėjai stiprybės suteikdavo malda ir vyras Marius.

„Aš dabar dar labiau be jo neįsivaizduoju savęs, nesuprantu, kada ateis tas laikas, kai jis man atsibos, – juokavo I. Zasimauskaitė. – Jis yra kažkoks stebuklas. Nesuprantu, iš kur jis randa žodžių, kai jų reikia. Jis absoliučiai žino kiekvieną mano emociją, aš jam galiu meluoti, kiek tik noriu, jis viską žino, kaip tuo metu jaučiuosi. Jis yra tas žmogus, kuris mane apkabina, kuris būna su mano emocijomis. Jis nė akimirkos čia nepaliko manęs vienos.“

Išsamiau – įraše.

„Eurovizijos“ finalą nuo 22 val. transliuos LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS ir portalas LRT.lt. Nuo 21 val. stebėkite „Valandą iki „Eurovizijos“.

Kurių šalių atstovai, jūsų manymu, pateks į „Eurovizijos“ finalą ir kas taps nugalėtoju? Atsisiųskite nemokamą programėlę „Balsuok!“ ir išsakykite savo nuomonę! Tiesioginės „Eurovizijos“ transliacijos metu paspaudę TAIP arba NE, pamatysite, kaip balsavo kiti! Programėlę rasite „Google Play“ ir „App Store“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.