Veidai

2018.05.12 17:33

Pasaulio lietuvių dėmesiui: „Eurovizijoje“ galėsite balsuoti šiais telefono numeriais

LRT.lt2018.05.12 17:33

Šeštadienį vykstant didžiajam „Eurovizijos“ finalui, Europos transliuotojų sąjunga išplatino numerius, kuriais visų konkurse galinčių dalyvauti šalių gyventojai ir svečiai gali palaikyti savo favoritus. Telefono numerių lentelę pateikiame čia.  

Lietuvos atstovė lyrinę baladę apie meilę „When we're old“ atliks ketvirtoji, prieš I. Zasimauskaitę pasirodys Ukrainos, Ispanijos, Slovėnijos atlikėjai, iškart po jos į sceną žengs Austrijos atstovai.

Organizatorių iliustracija

Iš viso „Eurovizijos“ finale Lisabonoje pasirodys 26 atlikėjai.

Lažybininkai kur kas palankiau pradėjo vertinti I. Zasimauskaitės galimybes laimėti konkursą po jos pasirodymo pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje antradienį ir dabar prognozuoja, kad Lietuvos atstovė pateks į geriausiųjų penketuką.

Tai būtų aukščiausias visų laikų Lietuvos pasiekimas „Eurovizijoje“. Prieš dvylika metų šeštąją vietą konkurse užėmė žymių Lietuvos dainininkų grupė „LT United“ su daina „We Are The Winners“.

„Eurovizijos“ finalą nuo 22 val. transliuos LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS ir portalas LRT.lt. Nuo 21 val. stebėkite „Valandą iki „Eurovizijos“.

Kurių šalių atstovai, jūsų manymu, pateks į „Eurovizijos“ finalą ir kas taps nugalėtoju? Atsisiųskite nemokamą programėlę „Balsuok!“ ir išsakykite savo nuomonę! Tiesioginės „Eurovizijos“ transliacijos metu paspaudę TAIP arba NE, pamatysite, kaip balsavo kiti! Programėlę rasite „Google Play“ ir „App Store“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.