Naujienų srautas

Veidai2018.05.12 11:09

Prognozuoja, kad „Eurovizijos“ finalas gali pagerinti žiūrimumo rekordus

ELTA 2018.05.12 11:09

„Eurovizija“ šiuo metu yra bene plačiausiai aptarinėjama tema Lietuvoje. Tai, kad lietuviai mėgsta ir žiūri šį konkursą, patvirtina ir „Telia“ statistika: antradienį vykęs pirmasis pusfinalis, kuriame dalyvavo Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė, buvo peržiūrėtas 165,7 tūkst. kartų – tai sudaro net 78 proc. „Telia“ išmaniosios televizijos klientų.

„Ievos daina lietuviams išties patiko, kadangi ne vienas žiūrovas pasinaudojo galimybe atsukti įrašą ir pažiūrėti jį dar kartą“, – pranešime cituojamas „Telia“ komercijos ir produktų vadovas Robertas Žudys.

„Telia“ išmaniosios televizijos statistika liudija, kad šį dainų konkursą žiūri absoliuti dauguma lietuvių. Beje, dainų konkursą lietuviai žiūri net kai mūsų šalies atstovai jame nedalyvauja – ketvirtadienį vykęs antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis, R. Žudžio teigimu, buvo peržiūrėtas 91,2 tūkst. kartų.

Anot R. Žudžio, pirmojo pusfinalio populiarumas ir tarptautinių ekspertų prognozės, kad Ieva gali užimti ketvirtąją vietą, leidžia manyti, jog šeštadienį vyksiantis „Eurovizijos“ finalas pagerins visus žiūrimumo rekordus.

R. Žudys pastebi, kad abiejų „Eurovizijos“ pusfinalių peržiūrų skaičiai toliau auga – vėlai vakare vykusių transliacijų įrašus „Eurovizijos“ gerbėjai tiesiog įsijungia kitą dieną.

„Eurovizijos“ finalą nuo 22 val. transliuos LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS ir portalas LRT.lt. Nuo 21 val. stebėkite „Valandą iki „Eurovizijos“.

Kurių šalių atstovai, jūsų manymu, pateks į „Eurovizijos“ finalą ir kas taps nugalėtoju? Atsisiųskite nemokamą programėlę „Balsuok!“ ir išsakykite savo nuomonę! Tiesioginės „Eurovizijos“ transliacijos metu paspaudę TAIP arba NE, pamatysite, kaip balsavo kiti! Programėlę rasite „Google Play“ ir „App Store“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi