Veidai

2018.05.12 10:02

Kur rengtume „Euroviziją“, jei laimėtume?

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.05.12 10:02

Kol Lietuvos atstovės Ievos Zasimauskaitės dainai prognozuojama rekordiškai aukšta vieta „Eurovizijoje“, pasigirsta diskusijų, kur sėkmės atveju rengtume „Eurovizijos“ konkursą ir ar apskritai būtume finansiškai pajėgūs. Lisabonoje dirbančio LRT žurnalisto Modesto Naudžiaus manymu, Lietuvai neturėtų kilti finansinių sunkumų surengti didžiausią Europoje dainų konkursą.

„Vilniaus „Siemens“ arena kuo puikiausiai tinka. Dar svarbus dalykas yra miesto aikštė, kur yra įrengiamas vadinamasis „Eurovizijos“ kaimas“. Tai yra visiems miestiečiams, miesto svečiams  atvira vieta, kur vyksta koncertai, įvairios kitos pramogos. Dar reikia vadinamojo „Euroklubo“, kuriame linksminasi žurnalistai ir, žinoma, dalyviai. Aš siūlyčiau „Eurovizijos“ kaimą“ įrengti Rotušės aikštėje“, – juokavo M. Naudžius.

Ne viename „Eurovizijos“ konkurse dalyvavęs žurnalistas tikina, kad šiam renginiui svarbiausia – ne talpi arena.

„Tai yra televizinis konkursas ir tiek, kiek žiūrovų gali susirinkti į areną, nebėra taip svarbu. Svarbiausia, kad tilptų įspūdinga scena. Jei žiūrėjote pirmąjį ir antrąjį pusfinalius, šie koncertai tampa labiau televiziniai ir daugybė triukų yra padaromi būtent per pačią transliaciją ir tuos dalykus mato tik televizijos žiūrovai. Kai tu sėdi didžiulės arenos pačiame viršuje, tai tos scenos nelabai ir matai, ir vis dėlto žiūri į ekraną. Taigi arenos dydis šiuo atveju nelabai ką lemia“, – patirtimi dalijasi M. Naudžius.   

Išsamiau – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.