Veidai

2018.05.09 07:36

Po pergalės pusfinalyje I. Zasimauskaitė sulaukė klausimo, kaip sėkmingai susirasti antrąją pusę

Gegužės 8-osios vakaras – itin džiugus Lietuvos muzikos gerbėjams. Lietuvos atstovė konkurse Ieva Zasimauskaitė pateko į „Eurovizijos“  finalininkų dešimtuką, susigrūmusi su 18 konkurentų. Iškart po koncerto vykusioje spaudos konferencijoje atlikėja atsakinėjo į žurnalistų klausimus, o kai kurie iš jų sukėlė šypseną.

Paklausta apie sutuoktinį, lipusį į sceną, susirinkusiai Europos ir Australijos žiniasklaidai I. Zasimauskaitė dar kartą patvirtino, jog jos svarbiausias tikslas – nieko nevaidinti scenoje, o tai, kad ji scenoje stovi su artimu žmogumi, yra puikus jausmas. „Mano pasirodyme nėra jokių aktorių. Vaizdo klipe ir projekcijose pasirodo mano tėvai ir seneliai, ant scenos lipa Marius. Labai geras jausmas būti scenoje su savo vyru“, - tvirtino I. Zasimauskaitė.

Taip gražiai atsiliepusi apie savo artimuosius, Lietuvos atlikėja sulaukė klausimo, kaip susirasti savo antrąją pusę. Spaudos konferencijos vedėjas juokavo, jog Kipro atstovė, taip pat patekusi į finalą, šio atsakymo klausėsi susidomėjusi.

„Žinote, nesame tobuli, mes taip pat pykstamės. Sakoma, kad po trejų metų arba toliau eini kartu tuo pačiu keliu, arba išsiskiri. Esame kartu aštuonerius metus, ir per juos buvo visko.

Kai susipyksti, labai svarbu to nesureikšminti, į viską žiūrėti paprasčiau. Visi mes turime sunkumų, todėl svarbiausia nepasiduoti. Neturite ieškoti unikalaus žmogaus. Jei širdis sako, kad tai – jūsų žmogus, koncentruokitės į gerąsias jo savybes ir nubraukite blogąsias“, – patarė atlikėja.

Taip pat atlikėja atkreipė dėmesį, jog svarbiausios pergalės yra pelnomos ne konkursuose, o tiesiog kasdien jaučiant laimę. „Nebijokite būti netobuli“, – skatino I. Zasimauskaitė.

Lietuvos atstovė pasirodys pirmojoje finalo dalyje.

LRT.lt portalas primena, kad tiesioginė „Eurovizijos“  konkurso transliacija vyks gegužės 12-osios vakarą, nuo 22 val.