Naujienų srautas

Veidai2018.05.08 21:10

Dėl nutraukto optinio laido dalis vilniečių veikiausiai nematys „Eurovizijos“ pirmojo pusfinalio

15min.lt 2018.05.08 21:10

Kai kurie interneto paslaugų teikėjo „Telia“ vartotojai, gyvenantys Vilniuje, Savanorių 28, Kirtimų 33 ir Bukčių rajone, antradienio vakarą gali būti priversti ieškoti išradingesnių būdų stebėti „Eurovizijos“ pirmąjį pusfinalį: nutrauktas optinis laidas, kuriuo tiekiamos interneto ir televizijos paslaugos. 

Anot „Telia“ atstovo spaudai Audriaus Stasiulaičio, antradienį popiet, tikriausiai savavališkai tvarkant šaligatvį Architektų gatvėje, buvo smarkiai pažeistas optinis laidas, kurio taisymo darbai gali užtrukti iki trečiadienio ryto.

Šiuo optiniu laidu ryšio paslaugos teikiamos didesniam vartotojų kiekiui, tačiau dalis jų jau gali naudotis ir internetu, ir televizija, nes duomenų srautai buvo nukreipti per rezervinius laidus.

Informuojame, kad LRT kanalą, kuriuo bus transliuojama „Eurovizija“, taip pat galima žiūrėti atsisiuntus programėlę „LRT Grotuvas“ („Android“, „iOS“). A.Stasiulaitis informavo, kad „Telia“ klientams, kurie „Euroviziją“ žiūrės mobiliuoju internetu ir dėl to bus išnaudotas duomenų limitas, antradienio vakarą sunaudotas duomenų kiekis nebus skaičiuojamas (tiesa, apie tai teks pranešti operatoriaus atstovams).

Pusiau juokaudamas, pusiau rimtai A.Stasiulaitis paragino žiūrovus pusfinalyje balsuoti už Izraelio atstovę, mat duodama interviu ji užsiminė, jog jos vyro idealas yra tas, kuris sugeba pataisyti internetą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi