Veidai

2018.05.08 19:42

D. Užkuraitis: apsidžiaugiau, kad tarp Lietuvos ir Izraelio dainų bus reklaminė pauzė

Artėjant pirmajam 2018 m. „Eurovizijos“ pusfinaliui ilgametis šio dainų konkurso komentatorius, muzikologas Darius Užkuraitis pasidalijo savo įžvalgomis apie pirmojo pusfinalio dalyvius.

„Izraeliui pranašauta išankstinė pergalė, tai yra labai išreklamuota daina. Aš vakar nepaprastai apsidžiaugiau pamatęs, kad visame scenarijuje mus atskiria nuo Izraelio reklaminė pauzė. Tai yra labai gerai, viena stipri daina atsitraukia nuo mūsų, tai yra mums labai palanku“, – džiaugėsi D. Užkuraitis.

Kalbėdamas apie Lietuvos atstovės pasirodymo numerį, muzikologas prisipažino šiek tiek nerimavęs iki tol, kol sužinojo, kad Lietuvos ir Izraelio dainas skirs reklaminė pauzė.

„Iki tol buvo toks pavojus – ir prieš mus čekas, ir po mūsų izraelietė yra labai gerai vertinami. Būti viduriuke dviejų ryškių dainų nėra labai gera pozicija“, – pasakojo D. Užkuraitis. Pašnekovas taip pat pozityviai vertina tai, kad Ievos Zasimauskaitės atliekama daina yra vienintelė baladė pirmajame pusfinalyje.

Išsamiau apie tai, į kurias pirmojo pusfinalio dalyvių dainas, anot D. Užkuraičio, verta atkreipti dėmesį, – įraše.

Kurių šalių atstovai, jūsų manymu, pateks į „Eurovizijos“ finalą ir kas taps nugalėtoju? Atsisiųskite nemokamą programėlę „Balsuok!“ ir išsakykite savo nuomonę! Tiesioginės „Eurovizijos“ transliacijos metu paspaudę TAIP arba NE, pamatysite, kaip balsavo kiti! Programėlę rasite „Google Play“ ir „App Store“. Daugiau informacijos – portale LRT.lt.