Veidai

2018.05.08 17:31

Izraelis nusileido žemyn: atskleistas naujas „Eurovizijos“ favoritas

LRT.lt 2018.05.08 17:31

Jau šį vakarą prasidės „Eurovizijos“ pirmasis pusfinalis, o artėjant jam keičiasi ir žiūrovų nuomonė – pastarąjį mėnesį konkurso absoliučia favorite laikoma Izraelio atstovė Netta užleido vietą Kipro atstovei Eleni Foureirai su daina „Fuego“.

Kaip teigia esctoday.com, atlikėja iš Kipro labai netikėtai ir greitai šią savaitę pasiekė pirmąsias lentelės pozicijas, nors iš pradžių Izraelio konkurentėmis buvo laikomos Norvergija ir Estija.

Naujausiais lažybų punktų duomenimis, galimų laimėtojų dešimtukas išsidėsto taip: Kipras, Izraelis, Norvegija, Estija, Prancūzija, Čekija, Bulgarija, Švedija, Italija ir Moldova.

Kipras „Eurovizijoje“ dalyvauja jau 34 kartą, tačiau šalies atstovams dar niekada nepavyko laimėti. Izraelis per visą konkurso istoriją yra laimėjęs tris kartus.

Kipro pasirodymas:

LRT.lt portalas primena, kad I. Zasimauskaitė visos Europos ir Australijos žiūrovams dainą „When We`re Old“ pristatys jau gegužės 8 d. vakarą. Koncertą tiesiogiai transliuos LRT. 

Kurių šalių atstovai, jūsų manymu, pateks į „Eurovizijos“ finalą ir kas taps nugalėtoju? Atsisiųskite nemokamą programėlę „Balsuok!“ ir išsakykite savo nuomonę! Tiesioginės „Eurovizijos“ transliacijos metu paspaudę TAIP arba NE, pamatysite, kaip balsavo kiti! Programėlę rasite „Google Play“ ir „App Store“.