Veidai

2018.05.08 15:46

LRT žurnalistas Lisabonoje: manoma, kad I. Zasimauskaitės pasirodymas gali nublankti

Generalinės repeticijos metu per kūną bėgiojo šiurpuliukai, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako Ievos Zasimauskaitės pasirodymą stebėjęs žurnalistas Modestas Naudžius. Pasak jo, nerimą kelia tik prieš mūsų šalies atstovę dainuosiantis čekas – jo pasirodymas žaismingesnis.

Portugalijoje viešintis LRT TELEVIZIJOS žurnalistas M. Naudžius kalba, kad paskutinis I. Zasimauskaitės atlikimas kėlė šiurpuliukus.

„Manau, kad tokie jausmai kyla tikrai ne iš patriotizmo. Per kūną bėgo šiurpuliukai, pasirodymas – įspūdingas, romantiškas ir nuoširdus. Labai viliuosi, kad tai pajaus ir visa Europa“, – tikina M. Naudžius.

Laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjusi „Eurovizijos“ transliacijų komentatorė Gerūta Griniūtė pritaria, kad mūsų šalis šiais metais išsiskiria.

„Mano nuomone, I. Zasimauskaitė – viena nuoširdžiausių dalyvių. Jos daina tarp kitų atstovų skamba lyriškai, kitoks ir vaizdas. Manau, kad dėl šių priežasčių turime šansų patekti į finalą, o ir ten neliksime paskutiniai“, – komentuoja G. Griniūtė.

Pirmajame pusfinalyje – vien stiprūs vokalistai, pažymi M. Naudžius: „Anksčiau „Eurovizijoje“ tikrai būdavo atlikėjų, kurių vokalai ne tokie geri, todėl buvo griebiamasi įvairiausių triukų. Šįvakar – kitaip. Žmonės suglumę, spėlioja, kas laimės.“

Pasak žurnalisto, prieš mus į sceną žengs čekas, kurio pasirodymas – spalvingas bei žaismingas, o tai nenaudinga Lietuvai: „Galvojama, kad rami I. Zasimauskaitės daina gali nublankti, bet tikiu, kad Europa įvertins mūsų atlikėjos nuoširdumą.“

LRT RADIJO žurnalistė G. Griniūtė pastebi, kad, nors Čekijos atstovas pasirodys prieš mus, tai nėra blogai: „Sukursime kontrastą. I. Zasimauskaitės atlikimas skirsis ir nuo paskui į sceną žengsiančios Izraelio atstovės – nebus tiek blizgučių bei vizualizacijų.“

Taip pat žurnalistė svarsto, kaip seksis favorite laikomai Izraelio atstovei: „Aš nebūčiau tikra, kad ji laimės. Nors dainos tematika – aktuali, liečia #metoo, o dainininkė charizmatiška, gyva.“

Be to, priduria M. Naudžius, lietuviams labai smalsu, kokia nuotaika vyrauja Lisabonoje dėl „Eurovizijos“. Jis pats pastebi, kad portugalai nedžiūgauja.

„Teko kalbinti praeivius – sostinės gyventojai iš tiesų yra šiek tiek pavargę nuo turistų, nes mieste susidaro eilės, brangsta nekilnojamasis turtas“, – aiškina žurnalistas.

Plačiau – vaizdo įrašuose.

Kurių šalių atstovai, jūsų manymu, pateks į „Eurovizijos“ finalą ir kas taps nugalėtoju? Atsisiųskite nemokamą programėlę „Balsuok!“ ir išsakykite savo nuomonę! Tiesioginės „Eurovizijos“ transliacijos metu paspaudę TAIP arba NE, pamatysite, kaip balsavo kiti! Programėlę rasite „Google Play“ ir „App Store“.

Daugiau informacijos – portale LRT.lt.