Naujienų srautas

Veidai2018.05.05 16:25

I. Zasimauskaitei – itin miela dovana iš Norvegijos žurnalistės

Ne mažiau laiko nei pasiruošimas lipti ant didžiosios „Eurovizijos“ scenos Lietuvos atstovei Ievai Zasimauskaitei užima bendravimas su žiniasklaidos atstovais. Ir nors dažniausiai susitikimai su žurnalistais būna panašūs klausimais, kai kurie iš jų atlikėjos atmintyje įstrigs ilgam.

Po repeticijos „Altice“ arenoje I. Zasimauskaitė, kaip įprastai, išskubėjo dalinti interviu susirinkusiai žiniasklaidai. Tačiau mūsų šalies atstovę kalbinusi Norvegijos žurnalistė į susitikimą atvyko ne tuščiomis.

„Interviu metu gavau dovaną – viena iš žurnalisčių savomis rankomis numezgė telefono dėklą. Ji ir nagus nusilakavo Lietuvos vėliavos spalvomis. Ir man pasakė: „net neabejoju, kad laimėsi. Ar kas nors abejoja?“, – pasakoja I. Zasimauskaitė ir priduria, jog tai – ne vienintelė tądien gauta originali dovana: užkulisiuose ją susitikęs Čekijos atstovas Mykolas Josefas mainais į I. Zasimauskaitės laimės monetą dainininkei įteikė akinius, su kuriais repetavo savo konkursinę dainą „Lie To Me“.

Lietuvai atstovaujanti atlikėja tvirtina: tai, kad žmonės rodo jai tokį dėmesį, ir yra jos laimėjimas. „Visiškai nesvarbi vieta, juk čia ne sportas. Mano svarbiausias laimėjimas yra, kad tai palietė žmones. Man tai jau reiškia, kad laimėjau visą „Euroviziją“ ir galiu rami važiuoti į Lietuvą“, – mintimis dalijasi I. Zasimauskaitė.

Dainininkė tikina jaučianti didelį dėkingumą savo tėvams, dvasiniam mokytojui ir su ja dirbančiai komandai. „Esu labai dėkinga už tą energetiką, kuri sklando ore. Visi esame kaip viena didelė šeima. Aš ne viena einu į šią „Eurovizijos“ sceną, dėl to jaučiuosi dėkinga“, – kalbėjo atlikėja.

LRT.lt portalas primena, jog I. Zasimauskaitė didžiausiame Europos dainų konkurse pasirodys gegužės 8 d. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi