Veidai

2018.05.04 16:25

I. Zasimauskaitė apsikeitė talismanais su „Eurovizijos“ favoritu čeku

Ketvirtadienį antrąsias repeticijas Lisabonoje surengę Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė ir čekas Mikolas Josefas užkulisiuose atrado kelias minutes susitikimui. Ne kartą pristatomuosiuose turuose matęsi atlikėjai šįkart ne tik spėjo pajuokauti, bet ir apsikeitė talismanais. I. Zasimauskaitei įteikus laimės monetą, M. Josefas nedelsdamas nusiėmė ir padovanojo jai savo akinius, su kuriais lipa į konkursinę sceną.

Susitikę atlikėjai pokalbį juokais pradėjo portugališkai – M. Josefui pasiteiravus, kaip jaučiasi Lietuvos atstovė, I. Zasimauskaitė ispaniškai atsakė, jog laikosi puikiai ir netrukus juokdamasi pridūrė: „Nesielk šitaip su manimi. Nekalbėk kalba, kurios nemoku.“

Išvydusi M. Josefą I. Zasimauskaitė pasidomėjo, kaip jis jaučiasi praėjus kelioms dienos po traumos, patirtos repeticijos metu – atlikėjas susižalojo nugarą ir net buvo atsidūręs ligoninėje. „Mano nugarai yra žymiai geriau. Bet vis dar jaučiu skausmą atlikdamas kai kuriuos šokio judesius“, – kalbėjo M. Josefas.

I. Zasimauskaitei pastebėjus, jog Čekijos atstovas ant savo rankos turi tatuiruotę, M. Josefas pasiteiravo, ar ji neturi nė vienos. „Iš esmės niekuomet nenorėjau tatuiruotės, bet galbūt pasidaryčiau vieną dėl tavęs... laukite tęsinio“, – kamerai juokėsi dainininkė.

Kiek surimtėję atlikėjai prisiminė, jog pirmąkart susitiko „Eurovizijos“ pristatomajame vakarėlyje Rygoje. „Ievos daina visiškai kitokia nei mano. Ji – nuostabi atlikėja, tuo įsitikinau išgirdęs ne vieną jos repeticiją. Man patinka jos pasirodymo idėja, nors ir labai skiriasi nuo maniškės. Ievos pasirodymas įsiterpęs tarp dviejų šokių muzikos kūrinių, ir manau, kad tai – įdomus sprendimas, tarsi baletas tarp šokių muzikos kūrinių. Manau, kad tai padės išsiskirti tiek mano, tiek Ievos kūriniams“, – kalbėjo dainininkas.

Rygos, Izraelio, Amsterdamo ir Londono euroviziniuose vakarėliuose susitikę atlikėjai apsikeitė ir talismanais. I. Zasimauskaitė čekui įteikė savo laimės monetą. „Norėjau ją įteikti tau, kaip atlikėjui, bet dabar įteikinėju tau asmeniškai ir linkiu, kad sektųsi“, – sakė I. Zasimauskaitė. M. Josefas savo ruožtu atlikėjai padovanojo savo akinius. „Nenoriu likti skolingas. Turiu dar vienerius akinius, tad šie yra tavo“, – tikino atlikėjas.

I. Zasimauskaitės paskatintas, čekas sugalvojo norą ir išmetė monetą į orą. „Abidvi pusės yra vienodos. Kad ir kokį norą sugalvotum prieš mesdamas monetą, jis išsipildys“, – paaiškino lietuvė.

V. Nevieros (LRT) nuotr.

Čekijos atstovas: džiaugiuosi, kad pasirodymas nepasikeitė kardinaliai

Duodamas interviu LRT.lt portalui Čekijos atlikėjas pripažino besijaučiantis šiek tiek nusivylęs, kad teko keisti pasirodymą po patirtos traumos. „Man jis patiko toks, koks buvo iš pat pradžių. Dabar atrodo, kad pasirodymas šiek tiek nukenčia. Kita vertus, dabar daugiau koncentruojuosi į dainavimą, patį atlikimą. Anksčiau dainuodamas vis galvojau „artėja salto, artėja salto“. O dabar man nebereikia apie tai galvoti. Žinoma, nesidžiaugiu, kad taip įvyko, bet bandau įžvelgti ir teigiamą pusę“, – svarstė atlikėjas.

Čekas tvirtino nekenčiantis ligoninių ir dramų, bet džiaugiasi, jog pavyko atsigauti po patirtos traumos. „Kokias penkias minutes gulėjau ir galvojau: štai ir viskas, nebegalėsiu atlikti savo dainos. Arba turėsiu tik stovėti per visą pasirodymą. Džiaugiuosi, kad bent jau galiu atlikti šiek tiek kitokią savo pasirodymo versiją.

Šiek tiek esu susierzinęs dėl visos susiklosčiusios situacijos, nes ji sujaukė ne tik mano pasirodymą, bet ir visą eurovizinį tvarkaraštį. Žinoma, norėčiau, kad taip nebūtų nutikę, bet to pakeisti negaliu, tad tenka prisitaikyti. Bent jau džiaugiuosi, kad pasirodymas nepasikeitė kardinaliai“, – atviravo čekas.

Jis taip pat pridūrė dar nepriėmęs galutinio sprendimo dėl sceninio kostiumo, tik atsivežęs daugybę variantų, iš kurių ketina išsirinkti vienintelį.