Naujienų srautas

Veidai2018.05.04 11:19

I. Zasimauskaitė antrąkart išbandė Portugalijos sceną: režisierė vis dar nepatenkinta

Po trijų dienų pertraukos Ieva Zasimauskaitė su nekantrumu žengė į didžiausio muzikinio konkurso sceną Lisabonoje antrajai repeticijai. Pasirodymo režisierė Rasa Micachienė teigė, kad pasirodymo vaizdu dar nėra iki galo patenkinta, tačiau po repeticijos ji jaučiasi gerokai ramiau.

Prieš repeticiją į užkulisius buvo susirinkusi visa lietuvių eurovizinė delegacija. Nekantriai pasirodymo scenoje laukė ir I. Zasimauskaitės vyras Marius, pirmą sykį apsivilkęs specialiai konkursui sukurtą kostiumą. Nors I. Zasimauskaitė repetuojasi jau antrą kartą šią savaitę, pasirodymo režisierė R. Micachienė vis dar nėra iki galo patenkinta.

„Po truputį pasirodymo išpildymas yra taisomas. Manome, kad apie 60 proc. mūsų idėjų yra išpildyta, bet dar tikrai yra darbo. Kadangi „Eurovizijos“ komanda reaguoja į mūsų komentarus, turime labai daug vilčių, kad pasirodymas bus sutvarkytas pagal mūsų pageidavimus. Atspausdinome jiems savo darytas vizualizacijas ir įteikėme į rankas, tikėdamiesi, kad jiems tai padės pataisyti klaidas“, – LRT.lt portalui tvirtino režisierė.

Jai iš pradžių nerimą kėlė pasirodymo pradžios apšvietimas, tačiau šiandien ji sako išvydusi tai, ką nori matyti. „Manome, kad jie suprato, ko norime. Pažadėjo, jog pataisys.

Nors projekcijos šįkart atrodė žymiai geriau, jos dar nėra visiškai tokios, kokias norėtume matyti. Bet jau šiek tiek ramiau. Nebejuntame tokios panikos“, – teigė ji.

Pati I. Zasimauskaitė stebėjosi, kad per šią repeticiją garsas buvo visai kitoks nei pirmąjį kartą: „Garsas visiškai kitoks, blogau girdėjau save. Pabandėme apsikeisti mikrofonais su pritariančiąja atlikėja Akmėja. Labai keista“, – nusistebėjo I. Zasimauskaitė.

Vis dėlto dainininkė tikino esanti pilna energijos ir laiminga.

Kaip buvo aprašyta puslapyje eurovoix.com, mūsų atlikėjos pasirodymas buvo toks pats šiltas ir ypatingas tuo, kad sukuria netikėtai jaukią atmosferą.

Antrosios repeticijos metu atlikėja turėjo progą tris kartus atlikti dainą – kita tokia galimybė bus tik per paskutinę generalinę repeticiją gegužės 7-ąją.

Gegužės 8-ąją šešta pasirodysianti lietuvė atliks dainą „When We`re Old“, kurią parašė kompozitorius Vytautas Bikus. Jis atlikėją atlydėjo ir į Lisaboną, kur rūpinasi kokybišku garso užtikrinimu dainininkei.

Kiek anksčiau režisierė Rasa Micachienė LRT.lt portalui minėjo, kad iki antrosios repeticijos jos netenkino vizualizacijų pateikimas pasirodymo metu bei sceninis apšvietimas.

Antroji Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ I. Zasimauskaitės repeticija:

Didžiausias Europos muzikinis konkursas vyks gegužės 8, 10 ir 12 dienomis Lisabonoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi