Veidai

2018.05.02 11:53

Portugalijoje I. Zasimauskaitė pažindinosi su pasakų šalį primenančiu miesteliu

Po mažiau nei savaitės prasidėsiančiame didžiausiame Europoje dainų konkurse netrūksta veiksmo: šalių atstovai intensyviai repetuoja ir išbando, kaip pasirodymai atrodys Lisabonoje. Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė jau spėjo įsisukti į greitą tempą: rytus Lisabonoje pradeda labai anksti su meditacija ir pasakoja daugiau laiko norinti skirti repeticijoms arenoje, kurioje pasirodys gegužės 8-ąją, per pirmąjį pusfinalį.

I. Zasimauskaitės rytus Lisabonoje pradeda meditacija ir buvimu gamtoje, nes, jos teigimu, tai ją apvalo ir paruošia dienai.

Lietuvos delegacija vieną pirmųjų dienų Portugalijoje vyko į istorinį miestelį Sintrą, įsikūrusį netoli Lisabonos. Šis nedidelis miestelis primena pasakų šalį, išsidėsčiusią tarp kalnų, kurių viršūnėse – kelios pilys. Į UNESCO paveldo sąrašą įtraukta Sintra, garsėjanti žaluma, ilgus šimtmečius buvo mėgstama vasarojančių monarchų bei rašytojų. Sintra traukia ir dabartines žvaigždes – kalbama, kad čia namus turi popmuzikos karalienė Madonna.

Tačiau kelionių po Portugaliją įspūdžius gerianti Ieva sako daugiau laiko norinti praleisti arenoje, į kurią atlikti dainą „When We`re Old“ užlips gegužės 8-ąją.

Išsamiau apie Lietuvos atstovės pasiruošimą didžiajai „Eurovizijai“ – įraše.