Naujienų srautas

Veidai2018.05.01 18:28

Čekijos atlikėjas atsigauna po traumos: dabar tikrai nepasitrauksiu

Čekijos atstovas „Eurovizijoje“ Mikolas Josefas atsigavo po nugaros traumos, patirtos per pirmąją repeticiją praėjusį sekmadienį. Atlikėjas tikino, kad net negalvoja apie pasitraukimą iš konkurso – per ilgai ir sunkiai buvo dirbta dėl pasirodymo, kuris čekui suteikė galimybę atstovauti šaliai Europoje.

M. Josefas savo gerbėjams „Instagram“ paskyroje dėkojo „Eurovizijos“ organizatoriams ir Čekijos ambasadai už suteiktą visapusišką pagalbą.

„Jaučiuosi žymiai geriau. Gavau puikų gydymą, gėriau nuskausminamuosiuos ir jau galiu vaikščioti“, – teigia M. Josefas.

Pasak atlikėjo, vis dar laukiami kompiuterinio tomografo rezultatai, kurie parodys, ar traumos metu nebuvo pažeistas stuburas. „Tikiuosi, kad viskas bus gerai. Laukiu gydytojų nuomonės, ar galėsiu per pasirodymą atiduoti visas jėgas“, – asmeninėje „Instagram“ paskyroje rašo dainininkas.

Oficialus „Eurovizijos“ tinklapis sekmadienį pranešė apie skaudžią dainininko traumą. Atlikėjas eurovizinėje scenoje bandė atlikti triuką, kurio metu krito ant nugaros ir ją susižeidė. Nesėkmingas nusileidimas ne tik sužeidė nugarą, bet ir pablogino čeko galimybės laimėti prognozes – lažybų punktų duomenimis, jis iškrito iš geriausiųjų penketuko.

Dar gerokai prieš šį projektą čekas susilaukė „Eurovizijos“ gerbėjų liaupsių ir tikinimų, kad tai – būsimas nugalėtojas. Po traumos iškritęs iš TOP 5, atlikėjas vis dar išlieka geriausiųjų dešimtuke.

Galimybę atstovauti savo šaliai „Eurovizijoje“ M. Josefas turėjo ir 2017 metais, tačiau dainos, pavadinimu „My Turn“, jis taip ir nespėjo prisijaukinti, todėl pasiūlymas buvo atmestas.

Čekijos atstovo pasirodymas:

Čekijos atstovo pirmoji repeticija:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi