Veidai

2018.04.30 22:00

Trečioji I. Zasimauskaitės diena Lisabonoje: vandenyno pakrantė ir nerimas dėl repeticijos

Po įtempto ir varginančio sekmadienio, kurio dienotvarkėje buvo pirmoji repeticija arenoje, spaudos konferencija bei daugybė interviu, Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė gavo progą atsipūsti. Pirmadienį popiet vietos laiku atlikėja drauge su komanda iškeliavo į ekskursiją po Sintrą bei grožėjosi vandenyno pakrantės vaizdais.

Portugališkos Rivjeros dalimi vadinama Sintra garsėja įspūdinga architektūra, priklausančia UNESCO paveldui. Turistai, vykstantys aplankyti Lisabonos, dažniausiai nepraleidžia progos aplankyti ir Sintros. I. Zasimauskaitė pripažįsta: nors ir buvo skeptiškai nusiteikusi dėl šios ekskursijos, diena buvo pilna puikių įspūdžių.

„Buvo labai gražu. Nors ir į šią ekskursiją žiūrėjau skeptiškai, – labai nemėgstu keliauti po architektūrinius paminklus, bet čia buvo labai smagu, pamatėme ir daug gamtos.

Vandenyną mačiau turbūt ne pirmą kartą, bet man jis paliko labai gerą įspūdį, manau, kad reikės dar sugrįžti, jei tik turėsime laiko“, – dienos įspūdžiais dalijasi Lietuvos atstovė.

Vis dėlto atlikėja pripažįsta: nors ir sekmadienis buvo žymiai labiau įtempta diena, jai labiau, nei ekskursijoje, patiko „Altice“ arenoje, kur ir įvyks didysis „Eurovizijos“ šou. „Man labai patiko scena, labai patiko dainuoti. Visi tie euroviziniai dalykai man labiau prie širdies“, – tvirtina atlikėja.

Jau anksčiau LRT.lt portalui I. Zasimauskaitė atvirai pripažino jautusi didžiulį jaudulį prieš pirmąją repeticiją, ir šis jausmas, atlikėjos teigimu, neatslūgsta. „Neabejoju, kad jaudulio bus ir per antrąją repeticiją, nes nežinia, ar pavyks padaryti visus pakeitimus, susijusius su pasirodymu, kurių prašėme. Vakar tokio vaizdo, kokio norėjome ir tikėjomės, nebuvo, tad, tikiuosi, kad viskas bus pataisyta gegužės 3 d.“, – viliasi atlikėja.

Įspūdžiai iš trečiosios I. Zasimauskaitės eurovizinės dienos – nuotraukų galerijoje.