Naujienų srautas

Veidai2018.04.29 19:20

Sensacingas kadras: Dzūkijoje nufotografavo mešką

Paliepio medžiotojų būrelio vadovas Vytautas Jasiulevičius sekmadienį pranešė aptikęs meškos nuotrauką tarp kadrų, kuriuos padarė šernų viliojimo vietoje sumontuota kamera. Spėjama, jog tai yra ta pati rudoji meška, kurios pėdsakai anksčiau buvo aptikti Veisiejų regioniniame parke. 

V. Jasiulevičius teigia sekmadienio rytą nuvažiavęs į mišką, esantį prie Druskininkų savivaldybės Leipalingio seniūnijos Dulgininkų kaimo, nusikabinęs ir parsivežęs namo žvėrių fotografavimo kamerą, peržiūrėjęs jos padarytas nuotraukas ir aptikęs netikėtą kadrą, padarytą balandžio 22 d.

„Vaizdas užfiksuotas 22.45 val. vakare. Tai yra šernų viliojimo vieta, kurioje įrengta šėrykla su avižomis“, – pasakojo Paliepio medžiotojų būrelio vadovas.

Jo teigimu, tas šernų pašaras tikriausiai ir suviliojo mešką. Sensacingas kadras padarytas tik vienas, todėl medžiotojas spėja, kad žvėrį išbaidė suveikusios kameros infraraudonieji spinduliai.

Prieš kelias dienas Grynas.lt jau rašė, kad Lazdijų rajone, Veisiejų regioniniame parke, aptikta rudosios meškos pėdsakų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą