Naujienų srautas

Veidai2018.04.28 20:40

„Eurovizijoje“ broliams latviams atstovaus J. Lopez dainuoti mokiusi atlikėja

Koncertuoti Brazilijos gatvėse Latvijai šiemet „Eurovizijos“ konkurse atstovausianti Laura Rizzotto pradėjo būdama vos 15. Tuomet ją pastebėjo viena didžiausių muzikos įrašų kompanijų. Tai lėmė, kad galiausiai atlikėja koncertavo su Demi Lovato, o Jennifer Lopez ji mokė dainuoti portugalų kalba.

– Kurį laiką gyvenote JAV, Brazilijoje, bet turite latviškų šaknų. Gal galite daugiau papasakoti apie savo šaknis?

– Esu Latvijos pilietė. Taip pat ir Brazilijos. Man labai gera čia [į Latviją – LRT.lt] sugrįžti, jaučiuosi kaip namuose. Visas mano kelias link „Eurovizijos“ buvo labai beprotiškas.

– Kokio žanro yra jūsų daina?

–  Manau, kad tai mišinys – pop kūrinys su soul prieskoniu. Apibūdinčiau kaip soul popsą.

– Papasakokite mums plačiau apie pačią dainą – kaip ji buvo sukurta, ką jums reiškia?

– Dainą sukūriau aš – ir melodiją, ir žodžius. Prie jos išleidimo daug prisidėjo Pablo san Martino. Jis – geras mano draugas ir puikus prodiuseris, dirbantis Niujorke. Tai ne pirma daina su juo, dirbome ir iki tol, todėl daina gimė natūraliai, abu ją matome vienodai.

Daina „Funny Girl“ [liet. „Linksma mergina“] yra apie merginą, kuri įsimyli savo geriausią draugą. Jie kartu leidžia laiką, jiems kartu gera. Mergina įsimyli, bet tai slegia. Galiausiai ji pasiryžta [prisipažinti vaikui], bet jau per vėlu – vaikinas ją laiko tik drauge, linksma mergina [angl. funny girl].

Daina siekiu įkvėpti nebijoti būti pažeidžiamiems. Kartais, kai vienos durys užsidaro, atsiveria kitos, todėl nereikia bijoti kalbėti, kaip jautiesi. Svarbu išnaudoti visas galimybes. Kiekvienas turime savų istorijų, nebūkime kaip ta linksma mergina.

– Ar laikytumėte save dainos heroje – linksma mergina?

– Tikiuosi, kad esu linksma (juokiasi). Pripažinsiu, kad dainą parašiau remdamasi savo patirtimi, tad galbūt.

Apie tai – išskirtinis Luko Šniolio reportažas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą