Naujienų srautas

Veidai2018.04.26 13:18

I. Zasimauskaitė pasidalijo linksma istorija iš vaikystės stebint „Eurovizijos“ konkursą

LRT.lt 2018.04.26 13:18

Artėjant didžiausiam Europos muzikiniam konkursui, oficialus „Eurovizijos“ portalas Eurovision.tv apklausė kelis šiųmetinius dalyvius apie jų visų laikų konkurso favoritus. Šį klausimą išgirdusi I. Zasimauskaitė ne tik atskleidė savo mėgstamiausią atstovę, bet ir papasakojo linksmą istoriją iš vaikystės stebint konkursą.

„Prisimenu, kad „Eurovizijos“ konkursą visuomet žiūrėdavau su savo mama ir tėčiu. Vieną kartą pasakiau mamai, kad jei dalyvausiu didžiojoje „Eurovizijoje“ ir laimėsiu, tai įvyks Portugalijoje.

Žiūrėdavau labai daug argentinietiškų televizijos šou, ir maniau, kad Portugalija ir Argentina yra ta pati šalis. Labai norėjau aplankyti Argentiną, matyt, todėl susimaišiusi mamai pasakiau, kad važiuosiu į Portugaliją. Ir štai, aš čia“, – Eurovision.tv žurnalistams šypsodamasi pasakojo I. Zasimauskaitė.

Paprašyta ji atskleidė ir savo visų laikų konkurso favoritą. Tai – Vokietijos atstovė Lena Meyer-Landrut, su daina „Satellite“ nugalėjusi 2010-ųjų konkurse.

Savo euroviziniais prisiminimais taip pat pasidalijo Makedonijos, Čekijos, Latvijos, Nyderlandų, Juodkalnijos ir Šveicarijos atstovai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą