Veidai

2018.04.23 20:07

Rusijai „Eurovizijoje“ atstovaus pernai konkurse turėjusi dalyvauti J. Samoilova

LRT.lt 2018.04.23 20:07

Rusija į didžiausią Europos muzikinę sceną siunčia atlikėją Juliją Samoilovą, kuri teisę dalyvauti konkurse iškovojo dar 2017-ųjų pavasarį. Tačiau į Kijeve vykusį konkursą J. Samoilovai atvykti buvo draudžiama, nes ji yra įtraukta į nepageidaujamų šalyje atlikėjų sąrašą, tad sužavėti Europą savo daina ji mėgins šiemet.  

Dainininkė ir dainų autorė J. Samoilova 1989-aisiais gimė Uchtoje, Rusijoje. Prie neįgaliojo vežimėlio J. Samoilova prikaustyta nuo vaikystės, tačiau tai jai nesutrukdė tapti televizijos šou „X faktorius“ finalininke Rusijoje.

J. Samoilova pasirodė ir Žiemos parolimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje Sočyje 2014-aisiais. Taip pat ji yra pelniusi „Alla Golden Star“, 1997 m. Rusijai „Eurovizijoje“ atstovavusios Alos Pugačiovos vardo apdovanojimą.

J. Samoilova savo šaliai turėjo atstovauti 2017-ųjų „Eurovizijoje“ Kijeve su daina „Flame Is Burning“, tačiau tais metais ji nebuvo įleista į Ukrainą, nes yra įtraukta į nepageidaujamų šalyje atlikėjų sąrašą po to, kai koncertavo aneksuotame Kryme.

Rusijos transliuotojas nusprendė laikytis pažado J. Samoilovai ir ją siunčia į šiųmetinį konkursą Portugalijoje. Čia ji atliks dainą „I Won`t Break“.