Veidai

2018.04.20 17:18

Kalifornijoje iš jaunųjų ūkininkų organizacijos pavogta 8 tūkst. bilietų į Disneilendą

BNS 2018.04.20 17:18

Jungtinėse Valstijose iš vienos jaunimo žemės ūkio švietimo organizacijos buvo pavogta automobilio priekaba su 8 tūkstančiais bilietų į Disneilendą, kurių vertė siekia maždaug 800 tūkst. JAV dolerių (646 tūkst. eurų) ir kurie turėjo būti išdalinti vienos konferencijos dalyviams Pietų Kalifornijoje, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.

Organizacijai „Future Farmers of America“ priklausiusi ir šalia jos biuro stovėjusi priekaba buvo pavogta trečiadienį Golto mieste, į pietus nuo Sakramento, informavo Kalifornijos kelių policija.

Apsaugos kamerų įrašuose matyti, kaip prie priekabos atbuline pavara privažiuoja juodas krovininis automobilis ir vėl išvažiuoja, sakė „Future Farmers of America“ Kalifornijos skyriaus vadovas Mattas Pattonas.

Pasak jo, vagys į teritoriją pateko pro vartus, sulaužę jų spyną, o tada prisikabino priekabą prie savo transporto priemonės.

„Jie tikrai buvo viską suplanavę, nes privažiavo prie priekabos ir negaišo laiko niekam kitam“, - kalbėjo M. Pattonas.

Toje pačioje priekaboje dar buvo vaizdo ir garso aparatūros, įvertintos maždaug 800 tūkst. JAV dolerių. Ši įranga turėjo būti panaudota per kasmetinę organizacijos vadovų konferenciją Anahaime, sakė jis.

Disneilendas anuliavo pavogtus bilietus ir dabar spausdina naujus. Bilietai bus išdalinti Kalifornijos studentams, dalyvausiantiems keturių dienų konferencijoje, kad antradienį jie galėtų aplankyti Disneilendo pramogų parką Kalifornijoje.

Kalifornijos policija perspėja gyventojus būti budrius, perkant bilietus į Disneilendą iš nepatikimų šaltinių.