Veidai

2018.04.16 20:12

Bulgarijai „Eurovizijoje“ atstovaus specialiai suburta grupė „Equinox“

LRT.lt 2018.04.16 20:12

Specialiai „Eurovizijos“ dainų konkursui susibūrusi grupė „Equinox“ niekada anksčiau koncertavusi kartu, tačiau vienoje scenoje stovės Lisabonoje. Jie Bulgarijai atstovaus su daina „Bones“.

Zhana Bergendorff – Bulgarijos X faktoriaus nugalėtojas 2013 m. Ji tapo viena sėkmingiausių ir kontraversiškiausių Bulgarijos atlikėjų pastaraisiais metais.

Vlado Michailovas yra bulgarų dainininkas, dainų autorius ir aktorius bei populiarių grupių „Safo“ ir „Sleng“ lyderis. „Eurovizijos“ sceną jis išbandė dar pernai, kaip 2017-ųjų atstovo Kristiano Kostovo pritariantysis vokalistas.

Georgi Simeonovas taip pat kuria dainas ir jas atlieka. Jis debiutavo populiarioje Bulgarijos vaikinų grupėje „032“, bet 2013-aisiais nusprendė pasukti solo atlikėjo keliu.

Johnny Manuelis yra kilęs iš Mičigano, Jungtinių Amerikos Valstijų. Artisto karjerą jis pradėjo dar vaikystėje. Sulaukęs keturiolikos jis keliavo į turus drauge su vaikinų grupe „N*SYNC“. Jo neįtikėtinas pasirodymas, kurio metu atliko Whitney Houston dainą „I Have Nothing“ Amerikos talentų šou pasiekė pusfinalio etapą ir sulaukė daugiau nei 270 mln. peržiūrų „Facebook“.

Trey Campbell – dainų kūrėjas iš Los Andželo. Jis yra prisidėjęs ir prie šiųmetinės eurovizinės dainos „Bones“ kūrimo, dėl to grupėje jis atlieka svarbų vaidmenį.