Veidai

2018.04.15 12:14

Paskutinė I. Zasimauskaitės stotelė prieš konkursą: pristatė dainą Amsterdame

LRT.lt 2018.04.15 12:14

Ryga, Londonas, Tel Avivas ir Amsterdamas – šiuose miestuose pastarąjį mėnesį savo eurovizinę dainą „When We`re Old“ pristatė Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“. Koncertas Nyderlanduose, kur šeštadienio vakarą pasirodė net 32 šalių atstovai, Ievai Zasimauskaitei tapo paskutine stotele prieš didžiausią Europos dainų konkursą, gegužės pradžioje įvyksiantį Lisabonoje.  

Šeštadienio rytą į Nyderlandų sostinę atvykusi atlikėja dar oro uoste susitiko su Ukrainos atstovu Melovin ir mielai pozavo bendrai nuotraukai. Netrukus visi atlikėjai buvo nuvežti į „Afas Live“ areną, kur šeštadienio vakarą vyko didžiausias pristatomasis eurovizinis renginys.

Vos atvykę į areną, atlikėjai buvo pristatyti ir pakviesti ant scenos, į kurią visiems sunkiai sekėsi sutilpti – koncerte šįvakar pasirodo 32 šalių atstovai.

Netrukus atlikėjai buvo palydėti prie specialiai kiekvienai šaliai įrengtų salelių, kur jų laukė didžiulis žiniasklaidos atstovų būrys iš visos Europos. I. Zasimauskaitei teko atsakinėti į klausimus apie savo favoritus konkurse bei pafantazuoti, ką pirmiausia ji padarytų sužinojusi, jog laimėjo „Eurovizijos“ konkursą.

Pabendravusi su žiniasklaida, atlikėja pozavo nuotraukoms su gerbėjais bei nuskubėjo į sceną garso patikros repeticijai.

Amsterdamo arenoje I. Zasimauskaitė koncertavo kartu su Albanijos, Nyderlandų, Airijos, Jungtinės Karalystės, Čekijos, Lenkijos, Danijos, Maltos, Izraelio, Serbijos, Bulgarijos, Moldovos, San Marino, Suomijos, Švedijos, Makedonijos, Juodkalnijos, Vengrijos, Islandijos, Slovėnijos, Australijos, Baltarusijos, Šveicarijos, Latvijos, Armėnijos, Vokietijos, Ispanijos, Austrijos, Prancūzijos, Ukrainos ir Belgijos atstovais.

Visai Europai dainą „When We`re Old“ I. Zasimauskaitė pristatys gegužės 8 d., pirmajame konkurso pusfinalyje.