Veidai

2018.04.13 10:12

„Eurovizijos“ TOP 5: I. Zasimauskaitė pasidalijo savo favoritais

LRT.lt 2018.04.13 10:12

Prieš porą dienų iš Izraelio grįžusi Ieva Zasimauskaitė jau šeštadienį kelia sparnus į Amsterdamą, kur toliau populiarins savo eurovizinę dainą „When We`re Old“. Paklausta, ar jau turi susidėliojusi ir savo favoritų sąrašą, atlikėja mielai pasidalijo savo „Eurovizijos“ TOP penketuku.  

I. Zasimauskaitės numylėtiniai – Ispanijos atstovai Amaia y Alfred su daina „Tu Canción“. Pasak atlikėjos, šis kūrinys visiškai atitinka jos stilių, o kaskart jo klausant nugara nubėga šiurpuliukai. „Judviejų santykis – kažkas ypatingo. Amaia y Alfred transliuoja meilę, o tai man labai priimtina ir natūralu“, – sako I. Zasimauskaitė, pridurdama, kad duetas savo žavumu papirko ne tik jos, bet ir visos Ispanijos širdis.  

Austrijos daina „Nobody But You“, kurią atlieka Cesaras Sampsonas, – antrasis I. Zasimauskaitės favoritas. Pasirodo, kiekvieną savo eurovizinį rytą I. Zasimauskaitė pradeda būtent su šia daina. „Kelionių metų susipažinau ir su pačiu atlikėju, jis man paliko labai didelį įspūdį. Cesaras taip pat vegetaras jau gal 15 metų!“ – susižavėjimo neslėpė I. Zasimauskaitė.

Tretieji sąraše – Prancūzijos duetas Madame Monsieur su daina „Mercy“. „Labiausiai įsimena pagrindinė dainos mintis. Ji labai prasminga ir neša svarbią žinią visuomenei“, – įsitikinusi I. Zasimauskaitė. Prancūzijos atstovų kūrinyje „Mercy“ netiesiogiai perteikiama pastaruoju metu itin aktuali pabėgėlių krizės tema.

Čekų atlikėjas Mikolas Josefas ir jo daina „Lie to Me“ – ketvirtojoje I. Zasimauskaitės TOP 5 vietoje. „Tai, ką jis daro scenoje, kaip elgiasi, kokia jo daina... Viskas rodo, kad jis – tikra žvaigždė“,– simpatijų atlikėjui neslėpė I. Zasimauskaitė kartu pranašaudama, kad M. Josefo daina neabejotinai gali atsidurti ne tik„Eurovizijos, bet ir radijo grojaraščių topuose.

Taip pat I. Zasimauskaitės favoritai – Airijos atstovo Ryano O’Shaughessy kūrinys „Together“. „Tai lyriška, mano stiliui artima, gal net panaši į manąją dainą“, – pasakojo atlikėja ir džiaugėsi, kad pabendravus su Airijos atstovais, užsimezgė draugiškas ryšys.

Trumpam į Lietuvą grįžusi I. Zasimauskatė šeštadienį kels sparnus į Amsterdamą, kur toliau intensyviai ruošis Eurovizijos pusfinaliui ir savo pasirodymui jame.