Naujienų srautas

Veidai2018.04.10 22:41

Lietuvos eurovizininkės diena Izraelyje: liūtis, pasodintas medelis ir svajonė apie tris šunis

LRT.lt 2018.04.10 22:41

„Israel Calling“ pristatomajame renginyje šiuo metu viešinti Lietuvos eurovizinė viltis Ieva Zasimauskaitė antradienio vakarą pristatė savo dainą „When We`re Old“ Izraelio klausytojams. Su kitais 25 šalių atstovais į sceną lipusi atlikėja spėjo ne tik pasiruošti koncertui, bet ir pratęsti tradiciją – šalia jau augančių dviejų Lietuvos atstovų konkurse medelių pasodinti savąjį bei sudalyvauti spaudos konferenijoje, kur teko atsakinėti į klausimus apie namus.  

„Izraelyje lyja labai retai, tačiau šiandien lietus tiesiog įsismarkavo. Matyt, specialiai dėl jūsų“, – po smarkios liūties, nuskalavusios Tel Avivą, kalbėjo tiesioginės transliacijos konferencijos vedėja Galit Gutman. Ji šalia savęs kvietė kiekvieną „Israel Calling“ išvykoje dalyvavusį „Eurovizijos“ atlikėją ir uždavė po klausimą. Klausimai atlikėjams atiteko „burtų keliu“ – kiekvienas iš dubenėlio traukė po laimingąjį sausainį su numeriu.

Tiesa, jau kviesdama lietuvę, G. Gutman susidūrė su barjeru – vedėjai niekaip nepavyko ištarti atlikėjos pavardės, tad keliskart į ją bandė kreiptis „Zasmiškait“. I. Zasimauskaitė vedėjai nusišypsojo, kad pavardė neįveikiama atrodo tik užsieniečiam – gimtojoje šalyje tokia pavardė yra visiškai įprasta.

„Kurioje savo šalies dalyje gyveni ir kaip atrodo tavo namai?“ – toks klausimas atiteko atlikėjai iš Lietuvos. I. Zasimauskaitė papasakojo, kad gyvena Kaune, antrame pagal dydį Lietuvos mieste. „Gyvename mažame bute. Anksčiau gyvenau su tėvais didesniuose namuose, ten auginau šunį ir katę. Kadangi dabar augintinių neturiu, pakanka ir mažesnių namų. Bet prisipažinsiu, svajoju apie didesnį namą, nes noriu auginti tris šunis“, – šypsojosi atlikėja.

Netrukus jai teko dar viena užduotis – kartu su kitais „Eurovizijos“ dalyviais I. Zasimauskaitė pasodino po medelį. Tai – jau trečius metus tęsiama „Israel Calling“ renginio tradicija. Šioje vietoje jau auga ankstesnių Lietuvos atstovų – Donato Montvydo ir grupės „Fusedmarc“ – pasodinti augalai.

Vėliau visi eurovizininkai išvyko ruoštis renginiui – antradienio vakarą Rabino aikštėje Tel Avive surengtas koncertas, kuriame 26 šalių atstovai pristatė savo eurovizinius kūrinius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi