Naujienų srautas

Veidai2018.04.10 12:20

Pasiklausykite: „When We`re Old“ versija pagal Jovani

Vytauto Bikaus parašyta daina „When We`re Old“, kurią dainininkė Ieva Zasimauskaitė atliks „Eurovizijos“ konkurso pusfinalyje Lisabonoje, suskambo naujai. Kitokią dainos versiją pristatė laidų vedėjas ir didžėjus Jonas Nainys–Jovani, kuris sako norėjęs konkursinę Lietuvos atstovės dainą paversti kūriniu, tinkančiu skambėti ir klube.  

„Turėjau visišką kūrybos laisvę. Po Jovani vardu esu prikėlęs daug kūrinių, dainų, kurios man patinka. Norėjosi, kad ir šis kūrinys suskambėtų klubiškai“, – pasakoja J. Nainys–Jovani.

J. Nainys–Jovani sako tikintis, kad I. Zasimauskaitės baladė palies ir „Eurovizijos“ pusfinalį stebėsiančių žiūrovų iš kitų šalių širdis.

„Esu visiškai ramus dėl Ievutės vien dėl to, kad ji pasirodys su labai tyru ir tikru kūriniu, kuris tik jai vienintelei ir tinka. Ji dainuoja ir tu ja tiki, supranti ir gali apsiverkt – iš džiaugsmo, iš meilės, iš liūdesio.  Visa paletė jausmų tave paliečia. Su tokia žinia eiti į „Euroviziją“... Kai Ieva pasirodys didžiojoje scenoje, ją stebėsiu visiškai ramiai ir žinosiu, kad tai yra visiškai tikra. Manau, yra labai daug šansų, kad ji palies  europiečių širdis“, – LRT sako naujosios kūrinio versijos autorius.

Dainai taip pat sukurtas ir atskiras vaizdo klipas, kuriame – vaizdai iš I. Zasimauskaitės pasirodymo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi