Veidai

2018.04.09 10:46

Pirmoji I. Zasimauskaitės diena Izraelyje: sužavėję vaisiai, jūra ir raudonasis kilimas

Miglė Dauskurdienė, LRT.lt2018.04.09 10:46

Penktadienį po pristatomojo koncerto Londone grįžusi į gimtąjį Kauną, Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė ankstyvą sekmadienio rytą vėl kėlė sparnus. Šįkart – į Tel Avivą, kur per keturias viešnagės dienas ketina ne tik pristatyti savo eurovizinę dainą „When We`re Old“, bet ir pabendrauti su gerbėjais bei pasižvalgyti po Izraelį.

Kadangi skrydis buvo labai ankstyvas, atlikėja nespėjo kaip reikiant pailsėti. „Viskas puiku, tik šiek tiek po skrydžio ėmė skaudėti galvą – matyt, dviejų valandų nakties miego nepakako. Bet džiaugiuosi, nes miestas labai ramus“, – pasakoja atlikėja. I. Zasimauskaitė tikina, kad ją pradžiugino ir susitikimas su kitais „Eurovizijos“ dalyviais – su kai kuriais iš jų dainininkė susipažino šią savaitę vykusiame pristatomajame koncerte Londone. „Susitikę iškart apsikabinome“, – šypsosi dainininkė.

Pirmąją viešnagės dieną I. Zasimauskaitė braidė Viduržemio jūros pakrante, įsikūrė viešbutyje bei pasiruošė vakarinei daliai – raudonojo kilimo ceremonijai. Be to, atlikėja spėjo pasimėgauti šviežiai spaustomis granatų sultimis vietiniame vaisių turgelyje. „Vaisiai Izraelyje – nuostabūs“, – tikino atlikėja.

Koncertas, kuriame drauge su I. Zasimauskaite pasirodys Izraelio, Ispanijos, Baltarusijos, Gruzijos, Šveicarijos, Airijos, Makedonijos, Juodkalnijos, Austrijos, Danijos, Prancūzijos, Armėnijos, Jungtinės Karalystės, Belgijos, Slovėnijos, Čekijos, Islandijos, Australijos, Rumunijos, Albanijos, Serbijos, Latvijos, Azerbaidžano, San Marino ir Moldovos dainininkai, įvyks antradienio vakarą.

Iki to laiko eurovizininkai leis laiką ekskursijoje po Jeruzalę, repetuos bei bendraus su gerbėjais ir žiniasklaida.

Smagiausios I. Zasimauskaitės akimirkos iš pirmosios dienos Izraelyje – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt