Veidai

2018.03.29 16:35

Latvijai „Eurovizijoje“ atstovaus Brazilijoje gimusi atlikėja

LRT.lt 2018.03.29 16:35

Laura Rizzotto laimėjo konkursą „Supernova 2018“ ir įgijo teisę atstovauti Latvijai didžiausiame Europos dainų konkurse. Ji didžiojoje Lisabonos scenoje atliks dainą „Funny Girl“.

Šiemet 24-ąjį gimtadienį švęsianti atlikėja gimė Brazilijoje, Rio de Žaneire, latvio ir brazilės, turinčios portugališkų šaknų, šeimoje. Dainininkė, dainų kūrėja ir pianistė pati išmoko skambinti ir gitara bei ukulėle, o pirmąjį savo muzikinį kūrinį parašė būdama vienuolikos. Nuo to laiko ji išleido daugiau nei 100 dainų.

Sulaukusi penkiolikos L. Rizzotto pradėjo savo kelią Rio de Žaneiro muzikos scenoje. Debiutinis albumas „Made in Rio“ buvo pastebėtas muzikos kritikų ir pelnė jai galimybę mokytis muzikos Bostone. Gyvendama Jungtinėse Amerikos Valstijose atlikėja tęsė aktyvią muzikinę veiklą ir įrašė antrąjį albumą „Reason To Stay“. Šiuo albumu siekta paskatinti domėjimąsi aplinkosauga ir kuo plačiau paskleisti žinią apie būtinybę išsaugoti Brazilijos nacionalinį medį, dar vadinamą muzikiniu medžiu, kuris jau yra įtrauktas į nykstančių rūšių sąrašus.