Naujienų srautas

Veidai2018.03.28 17:03

22-ejų Čekijos atstovas „Eurovizijoje“: pats parašė dainą ir surežisavo vaizdo klipą

LRT.lt 2018.03.28 17:03

Kompozitorius, prodiuseris, dainininkas, multiinstrumentalistas ir muzikos klipų režisierius – tokiais talentais gali pasigirti 22-ejų Mikolas Josefas. Jis tapo Čekijos atstovu didžiausiame pasaulio muzikos konkurse „Eurovizijoje“, kur gegužę atliks savo kūrybos dainą „Lie To Me“.

Iš muzikų šeimos kilęs M. Josefas gitara groja nuo penkerių metų. Užaugęs Prahoje, dabar daugiausia laiko praleidžia Austrijos sostinėje Vienoje. Jaunasis atlikėjas nuolat kuria ir savo dainų vaizdo klipus, nes tiesiog geriausiai žino, kaip tai padaryti.

„Visuomet pats režisuoju savo vaizdo klipus, juos prodiusuoju. Dirbu su savo draugu operatoriumi. Tai tarsi šeimos projektas. Nenorėčiau samdyti kompanijų, kurios už mane padarytų darbą. Ypač, kai kalba pasisuka apie muziką. Artistui labai svarbu į savo kūrinį įdėti tiek savęs, kiek tik gali, nes kai 50 žmonių dirba su projektu, jie dažnai net nežino artisto asmenybės.

Man nepatiktų, jei kas nors kitas nufilmuotų mano vaizdo klipą, nes aš pats žinau, kaip noriu atrodyti. Nors dėl to teko nemiegoti keletą naktų, man labai patiko režisuoti „Lie To Me“ vaizdo klipą“, – tvirtina atlikėjas.

Naujausiame atlikėjo kūrinyje, kurį jau gegužę išgirs visa Europa, pasirodo ir kupranugaris. Paties atlikėjo teigimu, iš pradžių jis planavo filmuotis su meška, ir tik vėliau sužinojo, kad filmuotis su tokiais gyvūnais nėra legalu. Tuomet atlikėjas ir nusprendė, kad jo vaizdo klipe turi atsirasti kupranugaris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi