Veidai

2018.03.25 14:21

I. Zasimauskaitės interviu „Eurovizijos“ tinklaraščiui: nežiūrėkite į valstybę, klausykite dainos

LRT.lt 2018.03.25 14:21

Gegužę Portugalijoje Lietuvai atstovausianti atlikėja Ieva Zasimauskaitė pradėjo savo turą užsienyje. Šiuo metu dainininkė lankosi kaimyninėje Latvijoje, kurioje ne tik turėjo progą pristatyti savo kūrinį, bet ir davė interviu vienam populiariausių „Eurovizijos“ naujienų tinklaraščiui „Wiwibloggs“.

Charizmatiški „Wiwibloggs“ žurnalistai kiekvienais metais kalbasi su „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyviais, rengia apžvalgas ir prognozes. Be abejo, šis tinklaraštis atlieka svarbų vaidmenį formuojant konkurso fanų nuomonę apie atlikėjus.

Nuotaikingas „Wiwibloggs“ žurnalisto ir I. Zasimauskaitės pokalbis prasidėjo užsienio bandymu ištarti atlikėjos pavardę. Paklausta, ar lipdama į sceną Lisabonoje lietuvė pasirinks sceninį vardą, I. Zasimauskaitė tikino, kad dėl linksmos situacijos, kurią sukuria užsieniečių bandymas ištarti jos pavardę, ji nesirinks kito sceninio vardo.

„Wiwibloggs“ skaitytojams  I. Zasimauskaitė papasakojo apie tą jautrią akimirką, kai ji pirmą kartą išgirdo savo eurovizinę dainą. Pasak atlikėjos, jos širdis tiesiog ištirpo. I. Zasimauskaitė atviravo, kad dainuodama šią jautrią dainą ji ne tik galvoja apie savo vyrą, bet taip pat apie Lietuvos prezidentą Valdą Adamkų ir jo žmoną Almą Adamkienę.

Žurnalistas smalsavo, ką atlikėjai reiškia „senas“ ir apie kokį gyvenimo laikotarpį ji dainuoja. I. Zasimauskaitės teigimu, gyvenime svarbu ne konkursai, o ryšiai su žmonėmis, todėl ji dainuodama įsivaizduoja paskutinę savo gyvenimo akimirką ir tikisi galėsianti tada laikyti savo mylimo žmogaus ranką.

„Kai balsuosite, klausykite širdies, o ne žiūrėkite, iš kurios šalies yra atlikėjas. Jei jums patinka daina, atlikėjas, nesakykite, kad nebalsuosiu už juos, nes jie iš Jungtinės Karalystės ar Rusijos. Būkite nuoširdūs. Mes susirinksime dalintis muzika ir stengsimės atsiriboti nuo mus skiriančių sienų, karų. Balsuokite klausydami širdies“, – kreipdamasi į „Eurovizijos“ konkurso žiūrovus sakė I. Zasimauskaitė.

Komentaruose po vaizdo įrašu pasipylė komplimentai Lietuvos atlikėjai bei jos dainai.

I. Zasimauskaitės interviu: