Naujienų srautas

Veidai2018.03.20 20:00

Azerbaidžanas į „Euroviziją“ siunčia muzikantų šeimoje gimusią atlikėją Aisel

Atlikėja Aisel šiemet atstovaus Azerbaidžanui – į Lisaboną dainininkė vežasi kūrinį „X My Heart“. Pasak moters, ši daina siunčia svarbią žinią, kad tikėjimas savimi suteikia jėgų įveikti bet kokius gyvenimiškus sunkumus.

Anot eurovision.tv, kūrinį „X My Heart“ parašė graikų prodiuseris Dimitris Kontopoulos ir Švedijos dainų rašytoja Sandra Bjurman. Ši autorė kūrė 2011-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojų dainą „Running Scared“. Prie eurovizinio Aisel pasirodymo prisidės prodiuseris Fokas Evangelinos, kuris jau padėjo aukštas vietas „Eurovizijoje“ iškovojusiems atlikėjams Dima Bilan (2008), Helena Paparizou (2005) ir kitiems.

Aisel gimė 1989-asiais Azerbaidžane, muzikantų šeimoje. Tai lėmė, kad daugiau nei pusę savo gyvenimo ji koncertuoja ne tik tėvynėje, bet ir užsienio šalyse: Italijoje, Gruzijoje, Izraelyje, Olandijoje ir kitose valstybėse.

Nors dainininkei muzika itin svarbi, be jos Aisel turi kitą mėgstamą veiklą – atlikėja priklauso Baku beglobių gyvūnų organizacijai, kuri gelbsti namų bei globos neturinčius šunis ir kates.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi