Veidai

2018.03.13 16:09

Paula pasidalino rimtai išgąsdinusiu įvykiu „Eurovizijos“ atrankos repeticijos metu

LRT.lt, Edmundas Jakilaitis2018.03.13 16:09

Pasibaigus nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalui Paula Valentaitė įkėlė niekur neviešintą vaizdo įrašą iš generalinės konkurso repeticijos. Filmuotoje medžiagoje galima matyti atlikėjos pasirodymo metu jai už nugaros sprogusią kėdę. Nors šis efektas buvo planuotas, tačiau mergina stipriai išsigando, o kedės atplaišos nusidriekė net iki žiūrovų vietų.

Besiruošdama Lietuvos „Eurovizijos“ atrankos finalui, P. Valentaitė nusprendė patobulinti savo pasirodymą, tad sekmadienį, generalinės repeticijos metu, dainininkei už nugaros susprogo kėdė, kurią ankstesniuose filmavimuose į žemę daužė pati.

Po generalinės repeticijos LRT.lt kalbinta P. Valentaitė pripažino, kad šis triukas buvo planuotas, tačiau nutiko tai, ko visiškai negalėjo tikėtis: „Vyko repeticija su sprogmenimis, todėl turėjome nutikimą – gavau smūgį į nugarą. Dabar jau viskas gerai, esu rami, nusiteikusi gerai ir pozityviai, pasirengusi lipti į sceną.“

Žurnalistės paklausta, ar generalinės repeticijos metu P. Valentaitė neužsigavo, mergina sakė nesusižeidusi, tik labai išsigandusi. „Teko keisti pasirodymą, kad tai nebūtų pavojinga tiek man, tiek „Žalgirio“ arenoje sėdintiems žiūrovams. Manau, kad dabar jau viskas bus gerai ir niekas nesusižeis“, – pasakojo atlikėja.

Paulos pasirodymas finale:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.