Veidai

2018.03.12 10:44

I. Zasimauskaitė: kol kas jaučiuosi lyg gražiame sapne

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt, Edmundas Jakilaitis2018.03.12 10:44

Pirmadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ lankėsi nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtoja Ieva Zasimauskaitė, kuri pasidalino įspūdžiais, kaip jaučiasi, iškovojusi kelialapį į Lisaboną. Atlikėja išdavė, kam iš tiesų skirta Vytauto Bikaus sukurta daina „When We‘re Old“, su kuria moteris vyks į didžiąją „Eurovizijos“ sceną.

Laidos vedėjos Eglės Daugėlaitės paklausta, kokios emocijos bei atmosfera vyravo „Žalgirio“ arenoje vykusioje „Eurovizijos“ atrankoje, I. Zasimauskaitė pajuokavo, kad panašiai kaip krepšinio rungtynėse.

„Pamenu labai smagų momentą, kai rodė žiūrovų balsus, o aš per kelias minutes pakilau iš ketvirtos vietos į pirmąją. Kai buvau trečia – žmonės plojo, tada šoktelėjau į antrą vietą – žiūrovai dar garsiau plojo, o pakilus į pirmąją atrodė, lyg būčiau įmetusi tritaškį“, – su šypsena prisimena I. Zasimauskaitė. Mergina taip pat pripažino, kad dabar jaučiasi it sapne, o jaudulys tikriausiai pasirodys tik po kelių dienų.

Renginio metu arenoje konkursą stebėję žiūrovai šiltai palaikė kiekvieną dalyvį. Pasak nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojos, tarp šešių dėl bilieto į Portugaliją besivaržančių atlikėjų nesijautė įtampos ar aršios kovos.

„Man pačiai buvo keista, kad konkuruojame dėl pirmos vietos, tačiau esame kaip draugų kompanija, susirinkusi dėl bendro tikslo“, – sako atlikėja.

Pasiteiravus, ar iš tiesų daina „When We‘re Old“ sukurta jos vyrui Mariui Kiltinavičiui, Lietuvos atstovė suskubo paneigti šį teiginį.

„Šią dainą rašė V. Bikus, tad ji skirta visoms kartoms ir visiems, kurie žino, ką reiškia meilė. Man atrodo, kad šis jausmas – tarsi universali kalba“, – komentuoja I. Zasimauskaitė. Atlikėja teigia, kad V. Bikus tik po kurio laiko išdavė, jog kūrinys parašytas jo žmonai Gintarei Valaitytei–Bikuvienei.

Daugiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt