Veidai

2018.03.12 00:32

I. Zasimauskaitė: tai – maža pergalė prieš pergalę Portugalijoje

Miglė Dauskurdienė, LRT.lt2018.03.12 00:32

Sekmadienio vakarą paaiškėjo, kad Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ atstovaus Ieva Zasimauskaitė. Iškart po pergalės atlikėja spaudai tvirtino, jog tai – tik maža pergalė prieš tą, kuri jos laukia Portugalijoje.

„Jaučiuosi be galo gerai, negaliu patikėti, kad tai – realybė. Dalyvavau atrankoje penkis kartus, ir šis buvo lemtingas. Ši daina yra tikra magija ir aš labai tikiu jos sėkme Portugalijoje. Tai yra mažytė pergalė čia prieš tą, kurios laukiu Portugalijoje“, – kalbėjo I. Zasimauskaitė.

Jos teigimu, mintis pasikviesti savo vyrą Marių  Kiltinavičių į sceną gimė paskutinę minutę. Tačiau to Lisabonoje greičiausiai neišvysime.

Vyrą įkalbėti buvo nesunku įkalbėti, tvirtino I. Zasimauskatė, o jos vyras paantrino, kad jį įkalbėti Ieva sugeba visada.

Svarbiausiam pasirodymui I. Zasimauskaitė tikino turinti kitokią idėją, nei atrankose, tačiau jos atskleisti nepanoro, o kol kas atlikėja pasiryžo pakeisti tik avalynę. „Pažadėjau prodiuseriui Audriui Giržadui, kad į finalą eisiu su batais. Mano tėtis, kuris nemėgsta parduotuvių, ir surado man šiuos batus“, – atskleidė atlikėja.

Anot jos, Portugalijoje daina skambės anglų kalba, kad žmonės suprastų jos žinutę. Tačiau neatmetė galimybės dainą baigti gimtąja kalba.

Žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad Lisabonoje vizualizacijos nebus rodomas, todėl Lietuvos atstovė tikino turinti idėjų, kaip pasirodyti be jų.

I. Zasimauskaitė tvirtino šiemet besirungusi viename stipriausių konkurso atrankos finalų ir iki paskutinės sekundės nežinojusi, ar išplėš pergalę, nors, jos teigimu, sveikinimų jau buvo.

Nugalėtoją sveikino ir LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius. „Sveikiname Kauną, kad laimėjo kaunietė, dėkojame merui už svetingumą. O visiems LRT žiūrovams sakau: sekite įvykius ir ypač kreipiuosi į LRT LITUANICOS žiūrovus: stebėkite „Euroviziją“ ir balsuokite savo šalyse“, – ragino LRT vadovas.

Savo žodį pridėjo ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis: „Noriu padėkoti visai LRT komandai. Įsivaizduoju, kiek jums buvo triūso surengti tokį renginį.“