Veidai

2018.02.28 18:36

„The Roop“ pasakė, ką galvoja apie A. Užkalnio eurovizinius komentarus

Miglė Dauskurdienė, LRT.lt2018.02.28 18:36

Praėjusį šeštadienį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pirmajame pusfinalyje grupė „The Roop“ sulaukė didžiausio televizijos žiūrovų palaikymo – jų pasirodymas buvo įvertintas dvylika balų. O štai komisija grupei turėjo šiokių tokių pastabų. Ir vis dėlto, laviruoti šioje situacijoje grupės nariai neketina. „Komisija tegul prie mūsų taikosi“, – juokauja grupės būgnininkas Robertas Baranauskas ir kardinalių pokyčių pasirodyme kol kas nežada.

„Manau, kad komisija tegul prie mūsų taikosi, o ne mes prie jų. Manau, kad kokie esame, tokie ir išliksime. Vaidotas iš tiesų scenoje yra toks, koks ir gyvenime: ką jis jautė kurdamas dainą, jam puikiai sekasi perteikti scenoje. O komisijai – nežinau, kodėl ne iki galo patinka“, – svarsto R. Baranauskas.

Pasirodymus šeštadienį taip pat komentavusiam, tačiau jų nevertinusiam Andriui Užkalniui „užkliuvo“ atlikėjo sceninis kostiumas, kuris maisto apžvalgininkui priminė picų kepėjo aprangą, ir šokis, kuris, A. Užkalnio  žodžiais, buvo nei šioks, nei toks. Tačiau keisti savo pasirodymo dėl šių pastabų grupė neketina.

„Užkalnis dirba savo darbą. Jo užduotis buvo pasakyti kažką gero, bet tuo pačiu – ir kažką šmaikštaus apie kiekvieną dalyvį. Jis puikiai tai atliko, jo „brandas“ iki šiol dirba, nes mes ir dabar jį linksniuojame. Tad jis daro savo darbą. Ar jo pastabos buvo tikros, reikėtų jo paties paklausti. Jo darbas buvo ne tik tikras pastabas pasakyti, bet ištraukti šmaikštumą. Jam tai pavyko“, – įsitikinęs vokalistas Vaidotas Valiukevičius.

Visas pokalbis apie grupės pasiruošimą finalui – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.