Veidai

2018.02.25 12:26

Pasižiūrėkite dar kartą: daugiausia simpatijų pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje sulaukęs pasirodymas

LRT.lt 2018.02.25 12:26

Iš pirmajame „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalyje prisistačiusių dalyvių daugiausia simpatijų šeštadienio vakarą pelnė Jurgis Brūzga. Jis atrankoje dalyvauja su daina „4Love“.

J. Brūzgos pasirodymas itin patiko komisijai – ji atlikėjui skyrė pirmąją vietą. Žiūrovų balsais J. Brūzga liko antroje vietoje – į priekį jis praleido grupę „The Roop“.

Susumavus bendrus balsus J. Brūzga užėmė pirmąją vietą ir užtikrintai žengė į finalą, kuris kovo 11 dieną vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„J. Brūzga pagaliau, atrodo, surado savo skambesį. Nežinau, kaip balsuos žiūrovai, kiti komisijos nariai, bet galiu pasakyti visai atvirai: šiandien jūs iš manęs gaunate 12 balų, nes tai yra geriausias pasirodymas šįvakar.

Jus lygina su pernykščiais švedais, bet niekas neužpatentavo kostiumų scenoje. Jei geriau scenoje jaučiatės su kostiumais, taip ir darykite. Tas dvi dainas lyginti ir ieškoti pernykštės idėjos atkartojimo – neįsivaizduoju, kaip tai galima surasti“, – tvirtino dalyvius vertinusios komisijos narys Ramūnas Zilnys.

Kviečiame dar kartą pasižiūrėti J. Brūzgos pasirodymą.