Veidai

2018.02.22 12:31

Monika Marija pristato studijinę dainos „The Truth“ versiją

LRT.lt 2018.02.22 12:31

Pelnyta pergalė ir geriausio šalies balso titulas šių metų „Lietuvos balso“ finale bei iš karto po to paskelbtas dalyvavimas „Eurovizijoje“ su Erica Jennings daina „The Truth“ – būtent taip Monika Marija pradėjo šiuos metus. Sėkmingai praėjusi du „Eurovizijos“ etapus ir galutinėje balsų lentelėje tapusi viena iš lyderių bei patekusi į pusfinalį, atlikėja pagaliau pristato savąją „The Truth“ versiją.

Tris savaitės Monika Marija ir jos komanda tobulino „The Truth“ kūrinį taip, kad jis išlaikytų tikrąjį skambesį, tačiau atspindėtų ir pačią atlikėją.

„Kiekvienas atlikėjas yra skirtingas, jis atlikdamas kūrinį įdeda dalį savęs, todėl natūralu, kad pasikeičia ir pati daina. Monika Marija yra emocionali, stiprų vokalą turinti dainininkė, todėl įrašinėdami stengėmės parodyti jos stipriąsias puses, kartu pernelyg nepabėgdami nuo pirminės idėjos“, – sako dainos aranžuotę tobulinęs kompozitorius Vytautas Bikus.

Kad naujoji kūrinio versija nestipriai skirsis nuo tos, kurią pristatė E. Jennings, patikina ir Monika Marija.

„Galutinė dainos versija ir panaši į pradinę, ir skirtinga. Pagrindiniai dainos elementai išlikę, struktūra taip pat nesikeitė, tačiau keitėsi mažos detalės, kurios galutiniame paveiksle labai svarbios ir paverčia dainą savotiška, mana. Iš pradžių labai stengiausi, norėjau į dainą įdėti savęs, bet kuo daugiau klausiausi, kuo daugiau dirbau prie pasirodymo, tuo mažiau papildomų naujovių norėjosi. Tad dabartinis variantas, kurį išleidžiame, yra švarus, lengvas, bet taip pat ir artimas man bei mano stiliui“, – apie dainą sako Monika Marija ir išduoda, kad gražiausia kūrinio vieta – „gospelo“ dalis, kurioje atlikėja tarsi bendrauja su pritariačiomis vokalistėmis.

Jau kitą šeštadienį Monika Marija už savo dainą kovos tiesioginėje „Eurovizijos“ pusfinalio transliacijoje, kurioje dar kartą žada nustebinti nauju įvaizdžiu. Atlikėja sako, kad Lisabonoje vyksiančioje „Eurovizijoje“ savo dainos „pagražinti“ vizualizacijomis ir specialiaisiais efektais šiais metais nepavyks nei vienam dalyviui, tad savo pasirodyme šių triukų ji taip pat nežada naudoti.

„Esu dėkinga žmonėms, palaikantiems mane ir tikintiems, kad galiu šiemet savo šaliai atstovauti Lisabonoje. Nusprendėme, kad vis dėlto norime atsisakyti visų pagalbinių priemonių, puošmenų, vizualizacijų, nes Lisabonoje jų nebus, tad norime pasirodyme akcentuoti du svarbiausius dalykus – atlikėjo balsą ir dainą. Būtent tai bus vieninteliai ginklai, kurie figūruos išėjus į tarptautinį etapą“, – sako savo sėkme tikinti Monika Marija.