Naujienų srautas

Veidai2018.02.17 23:03

Lažybininkai jau spėlioja princo Williamo ir hercogienės Catherine vaiko vardą: aiškėja favoritai

15min.lt 2018.02.17 23:03

Britų princas Williamas (35 m.) su Kembridžo hercogiene Catherine (36 m.) jau balandį susilauks trečiosios atžalos. Artėjant gimdymo terminui sujudo ir lažybininkai – vis intensyviau spėliojama, kokį vardą šį kartą gaus būsimasis princas ar princesė.

Kol kas vardai lyderiai laikomi Arthuras arba Albertas berniukui ir Mary mergaitei. Pastarasis, beje, į antrą poziciją nustūmė dar neseniai pirmoje vietoje buvusį Alice vardą. Tarp galimų variantų mergaitei taip pat minimi Victorios ir Alexandros vardai.

Mary yra vienas iš viduriniųjų karalienės Elizabeth II vardų. Tokiu vardu buvo ir jos senelė – karalienė Mary (dar žinoma kaip Marija Teksietė), kuri ištekėjo už karaliaus Jurgio V.

Jungtinėje Karalystėje vardo Mary (lietuviškas atitikmuo – Marija) populiarumas pastarąjį šimtmetį labai smuko. 1904 metais tai buvo dažniausiai mergaitėms duodamas vardas, tačiau ilgainiui jis išėjo iš mados ir šiandien net nebepatenka į populiariausių vardų šimtuką.

Beje, lažybininkai taip pat lažinasi ir dėl princo Williamo bei Catherine kūdikio lyties – kol kas labiausiai tikima, kad gims dar viena mergaitė.

15min.lt primena, kad princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine jau augina sūnų George'ą (4 m.) bei dukrą Charlotte (2 m.). Trečioji jų atžala gimti turėtų balandį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi