Naujienų srautas

Veidai2018.02.10 17:05

Čečėnijos lyderis R. Kadyrovas pranešė nusipirkęs bitkoinų

BNS 2018.02.10 17:05

Čečėnijos vadovas Ramzanas Kadyrovas pranešė nusipirkęs bitkoinų ir ketinantis akylai stebėti šios kriptovaliutos vystymąsi.

 „Jau sakiau, kad Čečėnijos respublika taikys „blockchain“ technologiją. Man įdomūs ir inovatyvūs mokėjimų tinklai. Nusprendžiau įsigyti bitkoinų, kad stebėčiau šios kriptovaliutos vystymąsi“, – šeštadienį savo „Telegram“ paskyroje parašė R. Kadyrovas.

Jis pažymėjo, kad perkant virtualiųjų valiutų nėra pelno garantijos ir kad šioje srityje dažnai sukčiaujama.

„Tačiau vis tiek laikausi nuomonės, kad šią sritį reikia aiškiai reguliuoti teisės aktais, o ne drausti. Svarbiausia yra apsaugoti piliečius nuo finansinių piramidžių ir kitų sukčiavimo schemų“, – pareiškė Čečėnijos lyderis.

„Nuolat besikeičiančiame technologijų pasaulyje reikia pačiam tobulėti, kad išmanytum naujoves“, – pabrėžė jis.

Virtualiųjų valiutų naujienų portalo „CoinDesk“ duomenimis, šiuo metu vienas bitkoinas kainuoja 8739,56 JAV dolerio (7120,96 euro).

Čečėniją geležiniu kumščiu valdantis R. Kadyrovas yra svarbus Rusijos prezidento Vladimiro Putino sąjungininkas neramiame Šiaurės Kaukazo regione. Jis Čečėnijoje įvedė griežtas islamo taisykles ir bet kokiai kitokiai nuomonei užgniaužti pasitelkia baimę keliančias savo saugumo pajėgas.

R. Kadyrovo valdymą temdė daugybė pranešimų apie žudymus be teismo ir kankinimus jo regione, kuris 10-ajame dešimtmetyje pergyveno du žiaurius separatistinius karus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi