Veidai

2018.02.09 13:25

Naujas atlikėjo J. Brūzgos skambesys „Eurovizijoje“ – daina „4 Love“

LRT.lt 2018.02.09 13:25

Dainų autorius ir atlikėjas Jurgis Brūzga stojo į kovą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Atlikėjas pristato dainą „4 Love“, kuri išsiskiria iš kitų jo kūrinių, ir, pasak paties J. Brūzgos, žymi naują muzikinį etapą.

Ne vienus metus kuriantis J. Brūzga pripažįsta, kad nuolat ieško negirdėto ar neįprasto sau pačiam skambesio. Daina „4 Love“, skirta šių metų nacionaliniam „Eurovizijos” atrankos etapui, pagaliau tampa ilgų ieškojimų vaisiumi.

Daugeliui žinomas, kaip funk ir soul muzikos žanrų atlikėjas, J. Brūzga nauju kūriniu itin džiaugiasi, nes atrado šiuolaikinį skambesį ir tiki, kad toks kūrinys jo programoje ne paskutinis.

K. Kublicko nuotr.

„Dainą „4 Love“ pradėjome kurti kartu su kolega Tomu Dičiūnu. Ilgai ir pats studijoje knibinėjausi ir ieškojau įdomių sprendimų. Viskas sustojo į savo vietas, kai modernumo ir šiuolaikiškumo jai pridėjo prie komandos prisijungę jaunosios kartos kompozitoriai Edgaras Žaltauskas ir Kasparas Meginis“, – apie komandinio darbo rezultatus pasakoja atlikėjas.

Kuriant dainos melodiją natūraliai susidėliojo ir kūrinio teksto idėja. „4 Love“ – apie vieną nerealiausių jausmų gyvenime, kurį patyrę esame beveik kiekvienas. „Apie pamišimą dėl meilės“, – juokiasi autorius.

„Tas momentas, kai tau nesvarbu niekas aplinkui, kai tu apsirengęs kostiumu gali vartytis sniege, šokti į ežerą, braidyti po balas, leistis į kelią nesvarbu kur, nesvarbu nė tai, ar grįšite. Tikrai labai smagu prisiminti tas nesąmones, kurias esu ir pats padaręs. Šioje dainoje tas jausmas pinasi su bandymu išlikti savimi ir netgi su šiek tiek nevilties – „man reikia, kad tu mane mylėtum“, –  cituodamas dainos žodžius „4 Love“ pristato J. Brūzga.

Lyderių pozicijoje atsidūręs Jurgio kūrinys „4 Love“ nukeliavo iki antrojo „Eurovizijos“ etapo ir yra palankiai vertinamas konkurso komisijos. Šį šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ bus pristatomas atnaujintas pasirodymas, kuriame šoks profesionalūs šokėjai.

J. Brūzga yra pasiruošęs tolimesnei kovai į Portugaliją ir laukia žiūrovų dėmesio ir palaikymo.