Veidai

2018.02.09 12:57

„TWOSOME“: kodėl žiūrėdami į šokėją visi mato tik flamingą?

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.02.09 12:57

„Zigmantas Baranauskas yra aktorius chameleonas, nes pasirodymo metu visi žiūri į jį, o mato tik flamingą, princesės niekas nemato“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ su šypsena kalba vaikinų dueto „TWOSOME“ narys žinomas choreografas Paulius Šinkūnas.

P. Šinkūnas sako, kad idėja dainuojant pasisveikinti daugybe kalbų brendo apie 5-6 metus. Jis teigia, kad yra tikras „Eurovizijos“ projekto fanas. Smagų „TWOSOME“ pasirodymą „Eurovizijoje“ puikiai vertina ne tik komisija, bet ir žiūrovai. Vaikinai teigia, kad daina „Hello“ yra avantiūra, bet jausti aplinkinių palaikymą tikrai norėjo.

Beje, P. Šinkūnas neslepia, kad pasirodymas šiųmetėje „Eurovizijos“ scenoje yra pirmasis jo bandymas dainuoti. Choreografas mokėsi iš kito „TWOSOME“ nario Justino Stanislovaičio.

„Turime vidinį juoką, kad dainuoti pradėjau [ruošdamasis] „Eurovizijai“. Antras dainavimas buvo su orkestru, trečias – atrankinėse [laidose]. Jeigu eisime toliau, finalas bus Kauno „Žalgirio“ arenoje, o tada reikės baigti dainininko karjerą. Lauks atsisveikinimo turas po Lietuvą“, – juokauja P. Šinkūnas.

Kaip teigia „TWOSOME“ nariai, išmokę pasisveikinti įvairiausiomis kalbomis, jie jaučiasi beveik kaip poliglotai.

„Patylėti mokame visomis kalbomis, dabar ir pasisveikinti beveik visomis“, – kalba atlikėjas J. Stanislovaitis.

Duetas pastebi dar vieną įdomų dalyką. Kai scenoje pasirodo aktorius Z. Baranauskas, dėmesį reikėtų atkreipti ne tik į ryškiaspalvį pripučiamą flamingą.

„Z. Baranauskas yra aktorius chameleonas, nes pasirodymo metu visi žiūri į jį, o mato tik flamingą, princesės niekas nemato“, – sako P. Šinkūnas.

Plačiau – vaizdo įraše.