Veidai

2018.02.08 15:52

M. Rasilavičiūtė: filmuodami vaizdo klipą patyrėme ekstremalių išbandymų

LRT.lt 2018.02.08 15:52

Jauna atlikėja Milda Rasilavičiūtė tęsia savo gerbėjams neseniai duotą pažadą – nenuleisti rankų ir žengti pirmyn. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pirmajame etape sužibėjusi ir į antrąjį turą, kuris bus transliuojamas vasario 10 d., patekusi dainininkė su džiaugsmu pristato naują dainos „Thinking About You“ skambesį ir vaizdo klipą.

Milda tikra, kad vaizdo klipas labai tiksliai atspindi dainą ir tai, ką ja norėta pasakyti. Klipo idėją padiktavo dainos žodžiai.

„Kadangi šokis man yra labai artimas, emociją, išgyvenimą norėjau sujungti su judesiu. Manau, šis klipas yra puikus žmonių santykių pavyzdys, kai du žmonės myli, bet nėra kartu. Džiaugiuosi, kad Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka buvo tarsi paskata toliau ieškoti savo skambesio ir ši daina suskambo visai kitaip“, – kalba M. Rasilavičiūtė.

Šis klipas ir daina, tai M. Rasilavičiūtės, kaip atlikėjos ir kūrėjos, pirmieji žingsniai, todėl labai svarbūs. Anot atlikėjos, žmonių palaikymas skatina ir drąsina nesustoti, ieškoti savo skambesio, kalbėti muzika ir menu.

Pranešimo spaudai rengėjų nuotr.

Mergina juokėsi, kad klipo filmavimas neapsiėjo be išbandymų. Ji jaučiasi labai dėkinga šokėjui Žilvinui Beniuševičiui, kuris, nepaisydamas šaltų kaip ledas metalinių grindų ir spaudžiančio 8 laipsnių šalčio, pasiryžo atiduoti visą save ir iki vėlumos filmuotis basas.

„Filmavimo aikštelė tikrai nepriminė jaukios šiltos patalpos, − šypsosi atlikėja. – Tai buvo senos apleistos, industrinės patalpos“.

M. Rasilavičiūtė sako, kad besitikintys išgirsti tokią pačią dainą, kokia skambėjo LRT TELEVIZIJOS eteryje per nacionalinės „Eurovizijos“ atrankas, nustebs. Naujoji jos atliekamo kūrinio „Thinking About You“ versija – gerokai pakeista.

Milda įsitikinusi, kad pokyčiai tik į gera. Dabar daina tapo ir daug artimesnė ir pačiai dainininkei, ji – jausmingesnė, kupina išgyvenimų ir nesumeluotų emocijų.

„Nusivylimas, nelaimingi santykiai ieškant to vienintelio žmogaus, manau, yra kiekvienam labai pažįstama situacija. Ši daina  apie du žmonės, kurie myli, tačiau kalba skirtingomis meilės kalbomis. Apie nusivylimą ir ilgesį, apie tuštumą ir gailestį už padarytas klaidas. Mes labai džiaugiamės rezultatu  ir skubame juo pasidalinti su gerbėjais“, − teigia atlikėja.